تاریخ انتشار : ۲۰ آذر ۱۳۹۶-۱۲:۵۶ ب.ظ
کد خبر : 255517
نسخه چاپی نسخه چاپی

دختر جوان مو سیاه را با تهدید به حیاط خلوت بردم و …!/ اعتراف وحشتناک کشیش+ عکس

کشیش جنایتکار که حدود ۶۰ سال قبل، ملکه زیبایی ایالت تگزاس امریکا را به قتل رسانده بود پس از محاکمه به حبس ابد محکوم شد.

به گزارش ۸دی به نقل از رکنا: کشیش جنایتکار که حدود ۶۰ سال قبل، ملکه زیبایی ایالت تگزاس امریکا را به قتل رسانده بود پس از محاکمه به حبس ابد محکوم شد.

این جنایتکار۸۵ ساله که «جان فیت»نام دارد، روز جنایت دختری به نام «ایرنه گارزا» ۲۵ ساله را درشهر «سن آنتونیو» ربود و پس از تجاوز Rapeوحشیانه، او را کشت و جسدش را در کانال آب نزدیک محل جنایت رها کرد. پس از کشف جسد قربانی که همان سال به‌عنوان «ملکه زیبایی سیاه مو» نیز انتخاب شده بود تحقیقات تخصصی برای کشف معمای قتل Murder در دستور کار تیم جنایی قرار گرفت.

تا اینکه کشیش جوان به اتهام تجاوز و قتل شناسایی و دستگیر شد. این مرد در اعترافاتش گفت: ایرنه خیلی زیبا بود و وقتی برای کاری به کلیسا آمده بود، از او خواستم تا با من مراوده جنسی داشته باشد اما او نپزیرفت. من هم او را با اسلحه تهدید کردم و به حیاط خلوت کلیسا بردم و پس از تجاوز به او به خاطر اینکه مدام مرا تهدید می کرد که به پلیس مراجعه می کند او را کشتم و جسدش را نیمه شب به یک باغ بردم و در چاهی انداختم.

پرونده ایم کشیش با فشار مسئولان عالی‌رتبه کلیسا و به بهانه جلوگیری از خدشه‌دار شدن آبروی کلیسا و با وجود اعتراف‌های صریح عامل جنایت، بدون رسیدگی مختومه شد تا اینکه سال گذشته یکی از مأموران پلیس Police ایالتی با مشاهده این پرونده، به تحقیق پرداخت و با توجه به مستنداتی که در اختیار داشت، دستور جلب کشیش بازنشسته را گرفت. بدین‌ترتیب این جنایتکار در ۸۵ سالگی پای میز محاکمه ایستاد و پس از اعتراف، به حبس ابد محکوم شد.

کلمات کلیدی : ،
نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه