بایگانی

یادداشت

تاریخ انتشار : ۱۳ اسفند ۱۳۹۲-۱۱:۳۶ ق.ظ
کد خبر : 25398
نسخه چاپی نسخه چاپی

حدود ۱۹۶ هزار برگ قمار توتو در رشت کشف گردید

رئیس پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان گیلان از کشف حدود ۱۹۶ هزار برگ توتو (پیش بینی نتایج فوتبال) در شهررشت خبر داد.

به گزارش ۸دی نیوز سرهنگ “مهرداد مهرگان” رئیس پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان گیلان گفت: در ۱۱ ماهه گذشته طی چندین مرحله اکیپ عملیاتی پلیس امنیت عمومی در پی دریافت گزارش هایی مبنی بر فعالیت افراد مختلف در پوشش باندقمارتوتو ( پیش بینی نتایج فوتبال)، رسیدگی به این موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

toto

رئیس پلیس امنیت عمومی گیلان افزود: ماموران با تحقیقات نامحسوس پلیسی از صحت این گزارشات اطمینان حاصل نموده و سرنخ هایی از محل حضور و توزیع این برگه ها بدست آورده و ضمن هماهنگی با مقام قضایی طی چندین مرحله عملیات موفق به دستگیری عاملان توزیع و کشف ۱۹۵ هزار و ۷۸۴برگ توتو (آلات قمار) شدند.

رئیس پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان گیلان در پایان ضمن اشاره به تشکیل پرونده برای متهمان و معرفی آنان به مرجع قضایی جهت سیر مراحل قانونی، از مردم فهیم گیلانی خواست، در صورت مشاهده فرد یا افرادی که مبادرت به توزیع چنین برگه هایی در سطح شهر، مراتب را از طریق تلفن ۱۱۰ و یا ستاد خبری پلیس امنیت عمومی گیلان به شماره ۲۲۲۲۲۹۹ تماس تا در اسرع وقت نسبت شناسایی و دستگیری آنان اقدام لازم صورت گیرد.

کلمات کلیدی : ،
نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه