بایگانی

یادداشت

تاریخ انتشار : ۱۱ اسفند ۱۳۹۲-۹:۳۸ ق.ظ
کد خبر : 25091
نسخه چاپی نسخه چاپی
زنی که شوهرش را کشت

راز جسد سوخته در جنگل کشف شد

راز جسد سوخته حاشیه جنگل، در یکی از بخشهای شهرستان رشت استان گیلان روز گذشته فاش شد.

GHATELبه گزارش ۸دی نیوز، چندی پیش کشف جسد سوخته ای در کنار یک دستگاه موتور سیکلت و تکه طناب سوخته ای در مناطق جنگلی یکی از بخش های شهرستان رشت در ۲۳ آذرماه سالجاری به پلیس آگاهی گزارش شد، بررسی های کارآگاهان نشان می داد که متوفی بعد از ضربه یک جسم سخت به سر به قتل رسیده و بعد از حمل به این منطقه به آتش کشیده شده است.

 

کارآگاهان آگاهی در تحقیقات پلیسی و بررسی موتورسیکلت کشف شده پی به هویت مقتول برده و با دریافت مجوز قضایی ضمن ورود به منزل مقتول، در بررسی های اولیه متوجه شست شوی نابهنگام لوازم منزل از قبیل فرش ؛ روفرشی ؛ پتو و… با توجه به وضعیت نامساعد جوی شدند.

 

کارآگاهان آگاهی در بررسی های خود تکه دیگری از طناب کشف شده در صحنه جرم را در منزل مقتول کشف نموده و با توجه به اظهارات ضد و نقیض همسر مقتول در مورد شستشوی نابهنگام لوازم منزل به وی مشکوک شده و او را دستگیر کردند.

 

همسر ۲۱ ساله مقتول که درصدد گمراه نمودن سیر تحقیقات پلیس برآمده بود، با ارائه شواهد و مدارک پلیسی لب به اعتراف گشوده و به قتل همسرش با انگیزه اختلافات خانوادگی با یک میله آهنی و حمل آن با همدستی فردی ۲۳ ساله و به آتش کشیدن آن در جنگل اعتراف کرد.

 

گفتنی است، همدست متهمه نیز در عملیاتی غافلگیرانه توسط کارآگاهان آگاهی دستگیر و پس از اعتراف به بزه انتسابی، متهمان با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مقام قضایی معرفی شدند.

 

کلمات کلیدی : ،
نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه