تاریخ انتشار : ۱ آذر ۱۳۹۶-۱۲:۲۸ ب.ظ
کد خبر : 249302
نسخه چاپی نسخه چاپی
بخشدار کلاچای در نطقی انتقادی:

ما همه تدارکاتچی یک کارخانه کمپوست شده‌ایم!

خبرنگار:‌ ابوالفضل شکری

بخشدار کلاچای با اشاره به ناهماهنگی های کارخانه کمپوست رودسر با بخشداری گفت: آقای فرماندار!‌ جسارت نشود، ما همه تدارکاتچی یک کارخانه کمپوست با مدیریت آنجا شده‌ایم.

به گزارش ۸دی، هادی کوچکی صبح امروز در جلسه کمیته پسماند شهرستان رودسر در دفتر فرمانداری این شهرستان اظهار داشت: امروز مشکلاتی درباره حمل زباله در منطقه داریم که نیازمند به هماهنگی شهرداری رودسر و مدیر پروژه پسماند است.

وی با بیان اینکه اکنون مشکلاتی درباره ری‌جکت زباله کارخانه کمپوست وجود دارد افزود: گاهی می‌بینم یک هفته زباله روستاها تحویل گرفته نشده و بعد تازه اطلاع پیدا می کنیم که زباله روستایی تحویل گرفته نشده است.

بخشدار کلاچای گفت: ما زباله ها را جمع آوری می کنیم ولی وقتی ماشین آلات به کارخانه کمپوست می روند می گویند به این دلیل که ری جکتی زباله توسط کلاچای انجام نمی شود زباله این بخش را تحویل نمی گیریم در حالی که قرار بود به هیچ وجه به دلیل مشکلات این چنین و بدهی و نقص کار کارخانه از تحویل گرفتن زباله جلوگیری نکند.

کوچکی ادامه داد:‌ مشکلی اگر پیش می‌آید مسئولان باید پیگیری کنند اما متأسفانه برخی انتظار دارند همه امور را باید بخشداری پیگیری کند با این وجود وقتی ما تماس می‌گیریم و پیگیری می‌کنیم می‌گویند با شهردار صحبت کنید.

وی با اشاره به عدم هماهنگی کارخانه کمپوست رودسر با بخشداری در تحویل گرفتن زباله اظهار کرد:‌ آقای فرماندار!‌ جسارت نشود، ما همه تدارکاتچی یک کارخانه کمپوست با مدیریت آنجا شده‌ایم. اگر قرار باشد من مشکلات را به دوش دیگران و دیگران هم به دوش دیگرانی بی‌اندازند که مشکل حل نمی‌شود.

بخشدار کلاچای ادامه داد: ما ۱۰۰ درصد زباله را به کارخانه می‌بریم آیا باید ۷۰ درصد زباله را برگردانیم؟ بعد هزینه آن را هم پرداخت کنیم. ما در بحث ری‌جکت هم با مشکل مواجه هستیم و برای دفن و پوشش آن مسئله داریم و باید راهکاری برای حل این مشکل وجود داشته باشد.

کوچکی در پایان تأکید کرد:‌ باید این مشکل با هماهنگی ادارات و نهادها حل شود.

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه