تاریخ انتشار : ۱ آذر ۱۳۹۶-۲:۱۰ ق.ظ
کد خبر : 249152
نسخه چاپی نسخه چاپی

اینبار خودکشی ۲ دوست ۲۳ ساله در تهران

به گزارش ۸دی: پسر کارتن‌خواب که تصمیم گرفته بود همراه یکی از دوستانش به زندگی‌شان پایان دهند با تلاش پزشکان از مرگ نجات یافت، اما دوستش به کام مرگ رفت.

 ساعت‌۲۴: ۹ صبح دیروز مأموران کلانتری ۱۰۵‌سنایی تهران از کشف پیکر نیمه‌جان دو پسر ۲۳ ساله حوالی یکی از خیابان‌های محدوده استحفاظی با خبر و راهی محل شدند. مأموران پس از حضور در محل پیکر نیمه جان دو پسر را به بیمارستان منتقل کردند که لحظاتی بعد یکی از آنها در بیمارستان به کام مرگ رفت، اما دیگری با تلاش پزشکان از مرگ نجات یافت. در حالی که معاینات اولیه نشان می‌داد پسر جوان بر اثر مسمومیت دارویی به کام مرگ رفته است مأموران در جیب وی دست نوشته‌ای پیدا کردند که نوشته شده بود به خاطر مشکلات زندگی خسته شده و به همین دلیل به زندگی‌اش پایان داده است.

پسرنجات یافته گفت: من کارتن‌خواب هستم. یک ماه قبل با پسر فوت شده که خودش را اسماعیل معرفی می‌کرد در خیابان دوست شدم. من هر روز او را می‌دیدم و با هم بودیم تا اینکه امروز به من گفت از زندگی خسته شده و قصد دارد خودکشی کند. وقتی حرف‌های او را شنیدم تصمیم گرفتم با او خودکشی کنم. بنابراین هر دو با هم قرص خوردیم که ساعتی بعد بی‌هوش شدیم.

همزمان با ادامه تحقیقات درباره این حادثه Incident جسد پسر فوت شده برای شناسایی هویت و مشخص شدن علت اصلی مرگ به دستور بازپرس ویژه قتل Murder دادسرای امور جنایی تهران به پزشکی قانونی منتقل شد.

کلمات کلیدی :
نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه