تاریخ انتشار : ۵ اسفند ۱۳۹۲-۹:۴۶ ق.ظ
کد خبر : 24300
نسخه چاپی نسخه چاپی
در برنامه شبکه بی بی سی؛

جواب دندان شکن پروفسور گیلانی به مجری شبکه ضد انقلاب

پروفسور سمیعی در حالی مجری برنامه و عوامل بی بی سی را خطاب قرار داد که دشمنی های این شبکه با کشورمان به حدی رسیده که ایران از سوی عوامل این شبکه”جعلی” خوانده می شود.

به گزارش۸دی نیوز، پروفسور سمیعی در حالی مجری برنامه و عوامل بی بی سی را خطاب قرار داد که دشمنی های این شبکه با کشورمان به حدی رسیده که ایران از سوی عوامل این شبکه”جعلی” خوانده می شود.

“پروفسور مجید سمیعی” مبدع زیرشاخه ای از جراحی مغز، به نام «جراحی قاعده مغز» است. ایشان در زمینه جراحی میکروسکوپی مغز، روش های تازه و بی نظیری پدید آورده است.

پروفسور سمیعی مدت ها ریاست مجمع جهانی جراحان مغز و اعصاب جهان را بر عهده داشته و یکی از مشهورترین جراحان مغز و اعصاب و بنیانگذار رشته جراحی قاعده جمجمه در جهان می باشد.

وی که در کشور آلمان سکونت دارد، در مصاحبه ای با بخش فارسی بی بی سی (BBCPersian) به بیان زندگی و فعالیت های علمی و پژوهشی خود پرداخت.

مصاحبه های بی بی سی فارسی به طور معمول با طرح برخی سؤالات شیطنت آمیز همراه می شود و این شبکه انتظار دارد از مهمانانش جواب های دلخواه و منطبق با سیاست های ضدایرانی خود را بشنود؛ اما نکته جالب در این میان، جواب محکم و قابل تامل پروفسور سمیعی به سوال “عنایت فانی” مجری بی بی سی فارسی، بود.

وقتی عنایت فانی که سابقه ضد ایرانی اش از سوی سایر فعالان ضدانقلاب نیز بیان شده است، از دکتر سمیعی پرسید که “با توجه به زندگی و فعالیت های شما در آلمان، آیا خود را ایرانی می دانید یا آلمانی؟” با جوابی روبرو شد که چندان خوشایند عوامل بی بی سی فارسی نبود.

پروفسور سمیعی با اشاره به سخنان “گرهارد شرودر” (صدراعظم پیشین آلمان) در مراسم بزرگداشت این چهره افتخارآفرین ایرانی، به مجری بی بی سی فارسی گفت: «این را شما باید بدانید که من برای افرادی که ملیت خودشان را فراموش می کنند تأسف می خورم، چون آن ها ریشه خود را از بین می برند. من ایرانی هستم و همیشه ایرانی خواهم ماند، ولی یک احترام بزرگی برای کشور آلمان دارم…»

منبع: جام نیوز

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه