تاریخ انتشار : ۴ اسفند ۱۳۹۲-۷:۲۶ ق.ظ
کد خبر : 24105
نسخه چاپی نسخه چاپی
استاندار در جلسه شوراي گفتگو دولت و بخش خصوصي گيلان

سالانه در گیلان ۷ برابر بودجه عمرانی ،یارانه ی نقدی توزیع می شود

در گیلان ۷ برابر بودجه ی عمرانی یکسال ، سالانه یارانه ی نقدی توزیع می شود و در چنین شرایطی وضعیت پیشرفت طرح های عمرانی مشخص است که چه سرنوشتی پیدا می کند .

استاندار گیلان در چهارمین جلسه شورای گفتگو دولت و بخش خصوصی گیلان گفت : با توجه به حضور دست اندرکاران بخش کسب و کار و نمایندگانی از تمامی قوا  ، این نشست از پتانسیل بسیار بالایی برخوردار می باشد که باید با بهره گیری از این ظرفیت ها در جهت بهبود فضای کسب و کار در استان تلاش کنیم .

  najafi

نجفی با بیان اینکه جلسات شورای گفتگو باید کار بردی و برنامه محور باشد گفت :باید روند فعلی برگزاری این نشست ها تغییر کند تا بتوانیم به نتیجه درست برسیم در غیر این صورت اگر این روند ادامه یابد به نتایج مطلوب دست نخواهیم یافت .

وی تاکید کرد : اگر تصمیمات این نشست ها واقعا ً کاربردی باشد بنده حاضرم هر هفته در آن حضور یابم چرا که تمام دغدغه من حمایت از بخش خصوصی است .

 استاندار گیلان افزود : گفتن مشکلات خوب است اما در اینگونه نشست ها در کنار بیان مسائل ، راه حل ها را نیز مطرح کنیم .

نماینده عالی دولت در گیلان تبدیل امکانات و فرصت ها از بالقوه به بالفعل و معطوف بودن نگاه ها به داخل کشور را از جمله محاسن اقتصاد مقاومتی برشمرد و مدیران استان را مکلف نمود تا در جهت اجرای هرچه بهتر اقتصاد مقاومتی در استان تلاش نمایند.

استاندار گیلان در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به اینکه پرداخت یارانه ها باید در مسیر درست خود حرکت کند تا بر اساس قانون از بخش خصوصی نیز حمایت شود گفت : به عنوان مثال در گیلان ۷ برابر بودجه ی عمرانی یکسال ، سالانه یارانه ی نقدی توزیع می شود و در چنین شرایطی وضعیت پیشرفت طرح های عمرانی مشخص است که چه سرنوشتی پیدا می کند .

 

کلمات کلیدی : ،
نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه