تاریخ انتشار : ۲۹ مهر ۱۳۹۶-۱:۵۶ ق.ظ
کد خبر : 239781
نسخه چاپی نسخه چاپی

جزئیات حادثه امروز فرودگاه تبریز

مدیرکل فرودگاه‌های آذربایجان‌شرقی از مسدود شدن باند فرودگاه تبریز به علت ترکیدن لاستیک هواپیمای شرکت آتا در باند فرودگاه خبر داد.

به گزارش ۸دی به‌نقل از روابط‌عمومی شرکت فرودگاه‌های استان آذربایجان‌شرقی، محمد صفایی با اشاره به اینکه ساعت ۱۳:۳۰ امروز هواپیما شرکت آتا از استانبول به باند فرودگاه تبریز رسید، اظهار داشت: بعد از فرود برای انتقال به پارکینگ و پیاده کردن مسافران حرکت کرد که دچار ترکیدن دو لاستیک شد.

وی با بیان اینکه خوشبختانه هیچ مشکلی برای مسافران ایجاد نشده و همه مسافران در سلامت کامل از هواپیما پیاده شده‌اند، افزود: به علت اینکه این اتفاق در باند فرودگاه افتاد و باید لاستیک‌ها تعویض شوند چند ساعتی باند فرودگاه مسدود شد.

مدیرکل فرودگاه‌های آذربایجان‌شرقی گفت‌: علت ترکیدن دو لاستیک به صورت همزمان سبب شد که انتقال هواپیما به محل دیگری امکان پذیر نباشد. هم‌اکنون متخصصان در حال تعویض لاستیک‌های این هواپیما هستند و تمامی پروازها تا ساعتی دیگر در این باند از سر گرفته خواهد شد.

صفایی گفت: هیچ پروازی به علت مسدود شدن باند فرودگاه تبریز لغو نشده و فقط پرواز قشم‌ایر با درخواست خود شرکت لغو شده است. در حال حاضر باند باز شده و پرواز مشهد به تبریز و تهران به تبریز به سمت این فرودگاه در حال حرکت هستند و همچنین در حال حاضر پرواز تبریز به استانبول در حال مسافرگیری است و سر ساعت مقرر حرکت خواهد کرد.

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه