تاریخ انتشار : ۲۳ مهر ۱۳۹۶-۳:۱۴ ب.ظ
کد خبر : 238240
نسخه چاپی نسخه چاپی

مقصد بعدی کی روش مشخص شد

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان پس از پایان دیدارهای جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه از ایران می رود.

به گزارش ۸دی،کارلوس کی روش ، سرمربی موزامبیکی فوتبال ایران از وقتی که به کشورمان آمد، همراه با تیم ملی نتایج خوبی گرفت و سبب شد تا تیم ملی برای نخستین بار در تاریخ خود ۲ بار پیاپی به جام جهانی برود. قرارداد سرمربی  ۶۴ ساله، پس از پایان دیدارهای جام جهانی به اتمام می رسد و طبق شنیده ها او قرار نیست قراردادش را تمدید کند و به زودی از ایران می رود.

استرالیا،اسکاتلند، آفریقای جنوبی و چند کشور اروپایی دیگر خواهان جذب کی روش هستند و با توجه به اینکه او در مربیگری فقط به تیم های ملی فکر می کند و  از شرایط نامناسب و نبود امکانات در ایران رنج می برد، احتمال دارد از فوتبال کشورمان برود.

بر همین اساس، کی روش در گفت و گویی بیان کرد: با کمال احترامی که برای مهدی تاج قائل هستم اما  این بار آخر است که از زبان من هر صحبتی را راجع به برنامه ریزی برای آینده می شنوید. از این به بعد ورودی به این مسائل نخواهم داشتم چون هربار راجع به آماده سازی و برنامه بهتر صحبت می کنم در آخر اینگونه به نظر می آید که من آدم بدی هستم! هیچ موقع چیزی را برای خودم نخواستم ولی همیشه در بخشی از رسانه ها من آن فرد بد معرفی شدم. به مهدی تاج گفتم که دیگر روی من و تعهدم نسبت به جنگیدن برای این برنامه ها حساب نکنید.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران ادامه داد:. وقتی درباره آماده سازی، امکانات و سطح بالاتر صحبت می کنم، درباره مشکلات صحبت نمی کنم؛ من دارم راجع به راه حل ها صحبت می کنم. من راجع به موضوعاتی صحبت می کنم که می تواند فوتبال ایران را رو به جلو هدایت کند ولی شما اشاره می کنید که کی روش راجع به مشکلات حرف می زند. اینطور نیست. وقتی راجع به یک زمین خوب در آکادمی صحبت می کنم راجع به مشکل حرف نمی زنم. راجع به راه حلی برای آینده حرف می زنم. وقتی درباره روزهای بعد از کی روش صحبت می کنید، فوتبال ایران به استانداردهای حرفه ای و  امکانات حرف می زنید. وقتی یک لیگ حرفه ای دارید، نمی توانید انتظار داشته باشید بازیکنان ۶ ماه حقوق نگیرند. هدف من ایجاد مشکل نیست بلکه راه حل است و  این راهکارها برای توسعه ورزشی است که عشق میلیون ها آدم است.

حال با توجه به اینکه کی روش سن و شالش نسبت به ۷ سال گذشته بالارفته، دیگر دوست ندارد با مسئولان مشاجره کند و به نظر می رسد پس از جام جهانی از ایران برود.

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه