تاریخ انتشار : ۲۰ مهر ۱۳۹۶-۱:۰۰ ق.ظ
کد خبر : 237327
نسخه چاپی نسخه چاپی

اینجا مردان شیطان صفت حتی به کودکان هم رحم نمی کنند!

تعرض به کودکان و دختران جوان یکی از مهم‌ترین معضلات اجتماعی کشور هند است؛ بر اساس آمار و ارقام موجود، سالانه حداقل ۴ هزار و ۳۳۷ تعرض جنسی در کشور هند رخ می‌دهد.

به گزارش ۸دی، تعرض به کودکان و دختران جوان یکی از مهم‌ترین معضلات اجتماعی کشور هند است؛ بر اساس آمار و ارقام موجود، سالانه حداقل ۴ هزار و ۳۳۷ تعرض جنسی در کشور هند رخ می‌دهد.

تعرض به کودکان و دختران جوان یکی از مهم‌ترین معضلات اجتماعی کشور هند است که هر روز به آمار آن افزوده می‌شود و می‌توان گفت کنترل این معضل از عهده دولت خارج شده است.

گسترش پدیده تجاوز Rape جنسی در هند باعث شده تا گردشگران کمتری به آنجا بروند؛ این موضوع همچنین به کم شدن درآمد هند از گردشگری انجامیده است.

تجاوز جنسی به کودکان، حدود ۱۳ درصد کل تجاوزهای جنسی کشور هند در سال ۲۰۱۲ را تشکیل می‌دهد؛ در همین سال، ۳۱۲۵ مورد تجاوز جنسی به کودکان گزارش شده است و این در حالیست که بر اساس داده‌های موجود بیشترین نرخ کنونی تعرض در هند شامل گروه سنّی ۱۸ تا ۳۰ سال می‌شود.

بیش از ۳۴ هزار مورد تجاوز تا پایان سال ۲۰۱۵ گزارش شده است که انتظار می‌رود این رقم اکنون حداقل به ۳۸ هزار نفر رسیده باشد؛ همچنین شهرهای دهلی‌نو، بمبئی و کلکته بیشترین آمار تعرض جنسی را به خود اختصاص داده‌اند.

بر اساس آمار و ارقام موجود، سالانه حداقل ۴ هزار و ۳۳۷ تعرض جنسی در کشور هند رخ می‌دهد.

پلیس هند گزارش می‌دهد که تعداد قربانیان تعرض بسیار بیشتر از آمار منتشره است، به این دلیل که بسیاری از زنان و دختران ترجیح می‌دهند آنچه را که برایشان در بیرون از خانه رخ داده شرح ندهند.

اداره بهداشت هند نیز در پایان می‌گوید:‌ «‌بسیاری از دختران و زنانی که مورد تعرض قرار گرفته‌اند، بعد از این حادثه Incident خانه‌نشین می‌شوند و از ترس اینکه مبادا مورد تعرض قرار بگیرند، در خانه می‌مانند و همین موضوع موجب شیوع افسردگی بین آنها شده است».

کلمات کلیدی : ،
نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه