تاریخ انتشار : ۱۵ مهر ۱۳۹۶-۸:۲۷ ب.ظ
کد خبر : 236209
نسخه چاپی نسخه چاپی
پلیس؛

سر خبرنگار سوئدی را بریدند+ عکس

«کیم وال»، خبرنگار سوئدی بود که ۱۰ اوت و پس از وارد شدن به یک زیردریایی خصوصی مفقود شد. پلیس دانمارک چند روز بعد جسد این خبرنگار را که سر، دستها و پاهای وی به عمد بریده شده بودند، کشف کرد.

به گزارش ۸دی، با وجود اینکه مالک زیردریایی مدعی بود هنگام سفر دچار سانحه شده اند و کیم وال در همین زمان جان خود را از دست داده؛ سخنگوی پلیس کپنهاگ اعلام کرد در اسکلت جمجمه این خبرنگار سوئدی هیچ اثری از شکستگی بر اثر حادثه دیده نمی شود.

قاتل بخش هایی از بدن کیم وال به همراه لباسهای وی را درون کیفی گذاشته و پس از قرار دادن اجسامی سنگین در آن، کیف را به آب انداخته بود. پلیس کپنهاگ کیف را در خلیج «کوگ» کشف کرد.

پلیس دانمارک با یافتن بخش های دیگری از بدن خبرنگار سوئدی، تحقیقات گسترده خود را درباره علت مرگ وی آغاز می کند. «مادسن»، مخترع دانمارکی این زیردریایی، تا پیش از کشف سر از بدن جدا شده کیم وال، قتل وی را انکار می کرد و رویترز اطلاعی از واکنش وی و وکیلش درمورد کشف شواهد و مدارک جدید در اختیار ندارد.

در تحقیقات پلیس، یک دستگاه لب تاپ از آزمایشگاه محل کار «مادسن» کشف شد که در آن تصاویری از چندین زن که خفه شده و یا سر آنها از بدن جدا شده بود به چشم می خورد. «مادسن» هرگونه ارتباط با تصاویر را انکار کرده و مدعی شد این لب تاپ متعلق به آزمایشگاه بوده و کاربران متعددی از آن استفاده می کردند.

 

کلمات کلیدی : ، ،
نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه