تاریخ انتشار : ۲۹ بهمن ۱۳۹۲-۱:۵۸ ب.ظ
کد خبر : 23586
نسخه چاپی نسخه چاپی
سرمربی داماش گیلان:

مسئولان شب عید داماش را تنها نگذارند

سرمربی تیم فوتبال داماش گیلان گفت: مسئولان شب عید تیم داماش را تنها نگذارند تا بازیکنان با جیب خالی به استقبال عید نروند.

 به گزارش ۸دی نیوز به نقل از تسنیم، علی نظرمحمدی با اشاره به با دیدار تیم داماش گیلان برابر استقلال خوزستان، اظهار کرد: این بهترین بازی تیم ما در چند مسابقه اخیر بود و نشان داد که بازیکنان ما روند صعودی قابل قبولی را در پیش گرفته‌اند.

وی افزود: ما استحقاق کسب سه امتیاز را در خانه حریف داشتیم اما چند دقیقه کم آوردیم و در فوتبال همیشه همه چیز بر وفق مراد شما نیست.

سرمربی تیم فوتبال داماش گیلان، درباره استفاده از بهنام لایقی‌فر برای نخستین بار در دروازه تیم داماش، گفت: خوشحالم که ریسکم جواب داد و بهنام بازی قابل قبولی از خود نشان داد.

نظرمحمدی تصریح کرد: آینده متعلق به جوانان است و بهنام لایقی‌فر نیز باید از امروز تلاش خود را دو برابر کند و از تجربه لیگ برتری‌اش برای پیشرفت خود استفاده نماید و من نیز به او در این بازی نمره قبولی می‌دهم و او حتی توانست پنالتی حریف را مهار کند که به علل تعلل مدافعان ما در آن ضربه پنالتی، گل خوردیم.

وی با اشاره به اعتراض سیف‌اللهی به تعویض خود و عدم نشستن او روی نیمکت ذخیره، گفت: او تاوان این کاراش را می‌بیند و من اجازه نمی‌دهم که بازیکنی تیم ما را در این شرایط حساس به بحران ببرد.

سرمربی تیم فوتبال داماش گیلان افزود: ما به اندازه کافی مشکل داریم و این حواشی را من جمع می‌کنم.

نظرمحمدی گفت: وقتی رضا مهدوی به عنوان اسطوره فوتبال رشت، به عنوان بازیکن جانشین وارد زمین می شود و یا بزرگی مثل حاجتی تعویضی است و بهترین گلزن داماش و سیف‌اللهی باید جایش را به آقای اخلاق دنیا متوسل‌زاده بدهد و او چنین حرکتی انجام می‌دهد، نهایت کم‌لطفی است.

وی در ارتباط با بازی بعدی داماش گیلان مقابل پرسپولیس، بیان کرد: ما گربه سیاه پرسپولیس هستیم و در این چند سال اخیر همیشه این تیم برابر ما مشکل داشته است و از حالا یک ماه فرصت داریم و از تمام روزها حداکثر استفاده را می‌بریم.

سرمربی تیم فوتبال داماش گیلان با بیان اینکه داماش قصد ماندن در لیگ برتر را دارد، افزود: به همین دلیل باید از همه تیم‌ها امتیاز بگیریم و شک نکنید که پرسپولیس سخت‌ترین بازی فصل‌اش را برابر ما برگزار می‌کند و با حمایت هواداران یک عیدی خوب به مردم گیلان می‌دهیم.

نظرمحمدی با اشاره مشکلات مالی تیم داماش گیلان، گفت: عابدینی را همه مسئولان استان تنها گذاشته‌اند و او شب و روز دارد برای حل مشکلات مالی تیم ما به هر دری می‌زند.

وی افزود: در گیلان تنها آقای کوچکی‌نژاد و الماس‌خاله دست داماش و عابدینی را گرفته‌اند و بقیه دنبال زندگی‌شان رفته‌اند.

سرمربی تیم فوتبال داماش گیلان، با بیان اینکه مسئولان شب عید تیم داماش را تنها نگذارند تا بازیکنان با جیب خالی به استقبال عید نروند، تصریح کرد: همه دارند دست روی دست می‌گذارند تا امید یک استان ناامید شود و سهمیه لیگ برتری که سرمایه مادی و معنوی این شهر است، از دست برود.

 

کلمات کلیدی :
نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه