بایگانی

یادداشت

تاریخ انتشار : ۲۷ بهمن ۱۳۹۲-۲:۱۰ ب.ظ
کد خبر : 23385
نسخه چاپی نسخه چاپی
از گوشه و کنار سیاست گیلان؛

کارت هدیه چند صد هزار تومانی استاندار گیلان به خبرنگاران!/ آیا مهمان بزرگوار ما از مناطق برفی بازدید کرد؟

شنیدیم همه ی کسانی که برای ارشاد گیلان به تهران رفت و آمد می کردند به صخره سخت عدم پذیرش اطاق فکر (نداشته ! )استانداری برخوردند! باید یکی پیدا بشه چپکی تر از بقیه باشه!!

به گزارش ۸دی نیوز، پایگاه خبری تحلیلی احرار گیل یکی دیگر از شنیده های هفتگی خود را منتشر نمود که مشروح آن در ذیل آمده است:

آقا ! هی برای ما کامنت نذارید و ازما تعریف نکنید که شنیده های شما خیلی  بجا و خوبه .

نگید احرارناشنیده ها رو  می شنود و…  !!  و یا اینکه  ننویسید متن شنیده ها ی احرار «خبری » نیست و اینا!! ما این روش رو ،این نوع نوشتار رو  عمداً انتخاب کردیم  گیردادید که راست ها رو بگیم آخه  هر راستی همیشه گفتنی نیست. حالا ماآمدیم برخی، فقط برخی خبرهایی که همیشه گفتنی نیستند رو شنبه ها، به اطلاع شما بزرگواران برسانیم.، بازهم داریم میگیم که: بابا  این شنیده های ما مستند نیستا! ! نمیشه اینها رو باورکرد و… اصلاً باورکردنی نیست مثلاً به این شنیده ی ما توجه کنید!! ببین باورتان میشه؟!

بذارید ایشان بیاد تو!!

مراسم ۲۲بهمن، سالروز پیروزی ملت غیور ایران بر سلطنت استکباری پهلوی در رشت:  شنیدیم در روزی که یکی از بندهای مصوبه شورای تامین استان قرار بود سر پل صراط ! به اجرا در بیاد اون بالا بالاها یکی که خود مصوبه سازه به دربان امنیتی جایگاه از ما بهترون، گفته: آقا ! بذارید ایشان بیان تو!! مشاور آقای نوبخته !! ، آخ که چقدرهم خوشبخته !! بلا ریز سر مردم بدبخته! مابقی مسئولین استان و آقای رییس شورای هماهنگی و… چقدر سیاه بخته! … بخته ! …بخته ! … بخته  و…

خب، حالا این شنیده رو میشه بعنوان خبر بیاری توسایتت بذاری؟! معلومه که نمیشه ! اینجور شنیده ها نیاز به ۴ تا شاهدعادل داره تا خبر بشه؛ آنهم ازجنس اعتدال !! متوجه ای؟ آره جانم . دیگه برای ما کامنت های اینچنینی نذار!.

خانوادگی به جایگاه آمده بودند!

شنیدیم رفیق گیلانی ما می خواست رکورد آقای احمدی نژاد رو بشکنه که با خانواده ، نوه و… به راهپیمایی ۲۲ بهمن  تهران رفته بود! ایشان هم (پدر، پسر و همسر) به راهپیمایی؛ ببخشید ! به جایگاه ویژه آمده بودند!!گویا فکرکرده بودند راهپیمایی اون بالاست! که خانوادگی ازسرعشق آمده بودند اونجا.

… مانده ام که این ۳ بزرگوار اون بالا چه می کردند ، یعنی خودش درجایگاه ویژه بزرگان استان! پسرگرامی اش در سالن انتظارمسئولین (پشت درب جایگاه – داخل اطاقک معروف) و همسرش هم در سالن ویژه شهرداری !. یعنی چه؟! خب ، برای ایفای نقش برجسته در… دیگه!!… بابا راهپیمایی پائینه! خلق الله دارن اونجا خودی نشان میدن ، اونوقت ….!

آیا مهمان بزرگوار ما از مناطق برفی گیلان بازدیدهم داشت؟

ازسیمای مرکز گیلان شنیدیم که سخنران ویژه مراسم ۲۲ بهمن رشت بنا دارد به دیدار مردم برف زده ی چند شهر گیلان بره و گزارشی تهیه کنه تا  واگویه های مردم بحران زده رو خدمت مراد دل امت اسلام برسونه.

برای این امرهم ستاد استقبال تشکیل دادند و… صدا و سیما هم که ناگفته برای برخی ها سنگ تمام میذاره رفت پای کار که ….! برخی ها هم که ازخداخواسته بودند آمدن مصاحبه کردن که ؛ بله! قراراست چنین بشه و چنان !

نگو که (براساس شنیده های ما) این برنامه ها ازاساس بدون هماهنگی بوده و ملت …!

تصورش رو بکنید مردم هر لحظه چشم انتظار نماینده گرامی عزیزدلشان باشند تا مشکلات خود را با او درمیان بگذارند ولی روح آن بنده خدا از این ماجرا بی خبر باشد و… خب حالا تکلیف مردم و آن مصاحبه پر حرارت و خبرهای صدا و سیما چه می شود…!

صداو سیمای مرکز گیلان سرماجرای قرارداد با آقای قویدل که حسابی ترک تازی کرده بود و حاضر نشد حتی یه گزارش مردمی تهیه و پشت پرده این قرارداد ننگین رو به حمایت از چایکاران اطلاع رسانی کنند و آن شد که همگان دیدند!! دربرخی اوقات آنقدر واداده عمل می کند که آدم انگشت به دندان می ماند! خب بابا دیگه چرا توپ رو تو زمین آن بزرگوار انداختید! تا آن بزرگوار هم با ناراحتی مستقیم فرمان رو به طرف شهرستان …. بچرخاند و تیم … ایشان هم  بلافاصله جواب رد به شما بدهد! انشاءالله شنیده های ما غیرباورتراز هرشنیده دیگر باشد و گرنه به نظرمیرسد که آقایون یه عذرخواهی بزرگ حداقل  به مردم  مناطق برفی بدهکارباشند!

کارت هدیه ناقابل ۱۰۰هزارتومانی بود!

شنیدیم روزی که استاندارمحترم تعدادی از خبرنگاران و اصحاب رسانه رو به دلخواه ! و برخی از دوستان خودشون روحتی چند نفره و بعضاً با عیال و… دعوت کرده بودند به هر یک از دعوت شدگان برسم عادت!! یه کارت هدیه ۱۰۰هزارتومنی ناقابل دادند تا منبعد نمک گیرآقا شکیب خودمون نشن!meto…..! بله؟، چند نفر بودن؟ خب شنیدیم ۱۰۴نفر. چی؛ دهان شیرین کن برخی ازآنها از ۱۰۰هزارتومن بیشتربوده؟! جدی میگی؟ ماکه باورمان نمیشه!

چرا از سایر سایت های ارزشی استان دعوت نکردن؟! خب بخاطر اینکه چشم های اینگونه سایت های ارزشی در برخی حوادث بسته نمیشه! اونها بجای ۲ تا چشم، ببخشید ۴ تا چشم دارن. تازه دندانهاشون هم سفیده!! یعنی چه؟ خب یعنی اینکه جیبهاشون بسته است و دهانهاشون باز به اینگونه افراد میگن، «سفید دندان » ( جیب هاشون سیاه و دندانهاشون سفید….!) ویل کن بابا….

شهرداری به یه سایت خبری مکان داده؟!

شنیدیم ازوقتی که شهردارجدید کلان شهر ما بر تاج و تخت دیارمیرزا تکیه زده یکی از دوستان میرزا بنویس ما حسابی میانه اش با ایشان و برنامه هاشون روبراشده.

فکرنکنید به این خاطر است که فامیل مدیر این سایت درآوردن این شهردار بزرگوار نقش داشته و به همین خاطر خبرهای شهرداری و… دربست دراختیاراین سایت قرارمیگیره ها، نه !. اینطوری نیست.  یعنی اگرهم باشه ما باورمان نمیشه!

 چی؛ شهردارمحترم به این میرزا بنویس مکان داده؟ نه؟!

اگه راست میگی آدرسشوبگو؟!

 آدرسش اینه:  شهر مرکزی-  ابتدای خیابان شیرین سخن شیرازی! نزدیک مجتمع بزرگ…(ص) !!حالا متوجه شدی برخی بزرگان چرا

 میگن « خواهرزاده ی حلال به دایی میره »!

از دعا برای میرحسین موسوی تا کنایه به مراجع تقلید!

اخیراً در قم اصلاح طلبان دورهم گرد آمدند و قرارشده این نشست هر ماهه هم برگزار بشه که برخی حاشیه های این مراسم  به بیرون درز کرده  رو گوش دهید!: از دعا برای میرحسن موسوی تا کنایه به مراجع تقلید

 احمد منتظری، فرزند حسینعلی منتظری و نمایندگانی از بیوت شیخ یوسف صانعی و موسوی اردبیلی در این گردهمایی حضور داشتند. – در بنر نصب شده برای این همایش تصاویر هاشمی رفسنجانی، روحانی و خاتمی در کنار هم نقش بسته بود.

 – سید حسین موسوی تبریزی بارها با کنایه مواضع و اعتراضات مراجع عظام تقلید در خصوص توافق ژنو را زیر سوال برد.

 – وی همچنین با عنوان «بیت معظم آیت‌الله العظمی منتظری» به دلیل شرکت در این گردهمایی تقدیر و برای آزادی میر حسین موسوی از حصر دعا کرد! – فرستادن صلوات هنگام بردن نام منتظری و میر حسین موسوی از حاشیه‌های دیگر این گردهمایی بود و این در حالی است که بارها نام امام راحل در این مراسم بدون ذکر صلوات برده شد.

مشاوراستاندار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی!

شنیدیم همه ی کسانی که برای ارشاد گیلان به تهران رفت و آمد می کردند به صخره سخت عدم پذیرش اطاق فکر (نداشته ! )استانداری برخوردند! باید یکی پیدا بشه چپکی تر از بقیه باشه!! کسی که راست راه بره، جایی در بین اقوام چپ نداره  مثل همین چند تا فرمانداری که برای برخی شهرهای استان گذاشتند!و…

….      ناگاه مشاورمحترم استاندار راه رفت وآمد به تهران را دریافت تا آن کسی که  در بین مشاوران استاندار با فرهنگ چپکی بیشتر همخوانی دارد برای نشستن بر مسند ارشاد رهنمون شود.!/ باقی به قید حیات…..

آخر این آقای شهردارما کار دست خودش میده!

خیلی به آب و آتش میزنه، همه ی فکر و ذکرش شده فرمانداری ! میگن از وقتی که اسمش برای فرمانداری یکی از شهرستانهای شرق گیلان(خودخواسته) برسر زبانها افتاده بود بدجوری حواسش پرت شده ! خدایش یکی به وی دلداری بده .

شنیدیم کلید کرده به شهری که خودش الان شهردارشه! میگه باید فرماندار شهری بشم که با سرپرست داره اداره میشه!!

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه