تاریخ انتشار : ۲ مهر ۱۳۹۶-۹:۰۲ ق.ظ
کد خبر : 232841
نسخه چاپی نسخه چاپی
جانشین فرمانده سپاه قدس گیلان در گفت‌وگو با 8دی:

خودباوری امام نقطه قابل‌اتکای پیشرفت در کشور شده است/ دفاع مقدس روحیه ایثار و شهادت را در جمهوری اسلامی حاکم کرد

جانشین فرمانده سپاه قدس گیلان خودباوری به وجود آمده از سوی امام خمینی(ره) به ملت ایران در دفاع مقدس را نقطه قابل‌اتکای پیشرفت در کشور دانست و گفت: دفاع مقدس روحیه ایثار و شهادت را در جمهوری اسلامی تقویت و حاکم کرد.

سردار مهدی کاظمی‌پور امروز در گفت‌وگو با خبرنگار ۸دی در رشت با بیان اینکه دفاع مقدس سرنوشت انقلاب اسلامی را رقم زد، اظهار داشت: دفاع مقدس باعث شد تا انقلاب اسلامی به همه‌ی جهانیان صادر شود.

وی به بازپروری روحیه ایثار و شهادت در دفاع مقدس اشاره کرد و افزود: دفاع مقدس روحیه ایثار، شهادت، ازخودگذشتگی و تمرین دفاع از اسلام را در جمهوری اسلامی حاکم و تقویت کرد.

جانشین فرمانده سپاه قدس گیلان گفت: دفاع مقدس باعث شد تا خودباوری در ملت ایران پیدا شود و این خودباوری را امروز در همه‌ی عرصه‌های شاهد هستیم.

کاظمی‌پور با اشاره به ضعف بنیه دفاعی کشور در سال‌های نخست انقلاب گفت: در ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی همه‌ی ملزومات و امکانات دفاعی دخل کشور از خارج وارد می‌شد اما اکنون شاهد هستیم جمهوری اسلامی ایران امروزه سلاح و تجهیزات نظامی را علاوه بر اینکه خودش می‌سازد، صادر نیز می‌کند.

وی با تاکید بر اینکه امام خودباوری را در ملت ایران ایجاد کرد و همان خودباوری به‌عنوان نقطه قابل‌ اتکای پیشرفت شده است، تصریح کرد: ایران اسلامی امروز در راستای راهبرد دفاعی خود موشک‌های متعدد می‌سازد و قدرت نظامی و توان دفاعی خود را به رخ مستکبران عالم می‌کشد.

جانشین فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه آمریکا و مستکبران جهان همچنان بر زورگویی‌های خود در منطقه ادامه می‌دهند، خاطرنشان کرد: به‌زودی تداوم زورگویی‌های مستکبران و نظام سلطه پایان خواهد پذیرفت و ایران اسلامی باید به قدرت اول در دنیا تبدیل شود.

کاظمی‌پور با بیان اینکه دفاع مقدس باعث شده تا روحیه خودباوری را در همه‌ی عرصه‌ها شاهد باشیم، افزود: امروزه روحیه خودباوری در عرصه‌های علمی، پزشکی، زیستی خود را نشان داده و در سایر حوزه‌ها همچون اقتصادی نیز خود را متبلور خواهد کرد.

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه