تاریخ انتشار : ۲۸ شهریور ۱۳۹۶-۷:۵۵ ق.ظ
کد خبر : 231696
نسخه چاپی نسخه چاپی
عضو مجمع نمایندگان گیلان در گفت‌وگو با 8دی:

اکثر بانک‌های کشور تراز منفی دارند / بیشتر بانک‌های ایران ورشکسته شده‌اند

عضو مجمع نمایندگان گیلان با اشاره به ورشکستگی و تراز منفی اکثر بانک‌های فعال در کشور گفت: هماهنگی در نهادهای اقتصادی کشور با معاونت جدید اقتصادی دولت لازم است.

جبار کوچکی‌نژاد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار ۸دی در رشت، با اشاره به هرج‌ومرج‌های اقتصادی در دولت یازدهم اظهار کرد: در تیم اقتصادی دولت گذشته هرج‌ومرج اقتصادی به‌وفور دیده می‌شد.

وی بابیان اینکه در دولت قبل هرکدام از نهادهای اقتصادی تک‌محوری عمل می‌کردند، افزود: در دولت نخست روحانی سازمان برنامه‌وبودجه، وزارت اقتصاد و بانک مرکزی هرکدام تصمیم خاصی و متفاوتی برای اداره کشور می‌گرفتند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با اعلام اینکه دولت دوازدهم مصمم بر حل بحران‌های اقتصادی است، گفت: در دولت دوازدهم مقررشده تا بی‌نظمی در تصمیم‌گیری‌های اقتصادی کاهش پیدا کند.

نائب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی افزود: دولت برای هماهنگ کردن تیم اقتصادی خود معاون اقتصادی تشکیل داده است و امیدواریم این بخش از بدنه دولت بتواند چاره‌ساز شود.

عضو مجمع نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر برنامه محور بودن معاونت اقتصادی دولت خاطرنشان کرد: معاون اقتصادی دولت باید برنامه و محور مشخصی را برای وزارت خانه‌ها و سازمان‌های اقتصادی دولت دوم روحانی تدارک ببیند.

کوچکی‌نژاد با اذعان به اینکه سازمان برنامه‌وبودجه، بانک مرکزی و وزارت اقتصاد باید خود را هماهنگ با معاون اقتصادی دولت کنند تصریح کرد: اگر دولت بخواهد بخشنامه‌ای و پادگانی سود بانکی را کاهش دهد یقیناً موفق نخواهد بود.

نماینده مردم رشت در خانه ملت با اعلام اینکه اکثر بانک‌های موجود در کشور ورشکست شده‌اند و تراز منفی دارند، مطرح کرد: دولت باید تلاش کند تا بانک‌ها را سرپا نگه دارد و با در اختیار گذاشتن منابع آن‌ها در بخش تولید از رکود عبور کرده و کسب‌وکار را رونق دهد.

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه