بایگانی

یادداشت

تاریخ انتشار : ۲۳ شهریور ۱۳۹۶-۱۲:۱۸ ق.ظ
کد خبر : 230744
نسخه چاپی نسخه چاپی
يك بام و دوهواي نجفي و اصلاح طلبان در شهرداري؛

سیبل انتقادات اصلاح‌طلبانه از قالیباف، محبوب شهرداری نجفی می‌شود

انتصابات نجفی در شهرداری تهران صدای خیلی ها را دراورده است تناقضات رفتاری او و اعضای شورای شهر هر روز بیشتر و بیشتر می شود.

به گزارش ۸دی، انتصابات نجفی در شهرداری تهران صدای خیلی ها را دراورده است تناقضات رفتاری او و اعضای شورای شهر هر روز بیشتر و بیشتر می شود.

از یکسو انتصاب پیرمردهای بازنشسته در شهرداری در برابر شعار جوان گرایی، به کار گیری معاونی که نامش در لیست املاک شهرداری بود و اصلاح طلبان مدتها با عنوان املاک نجومی قالیباف را می زدند، رفتار های پوپولیستی اقای شهردار و … امروز هم رسانه های اقای شهردار خبر از تعیین معاون جدید فنی و عمرانی شهرداری دادند.

احمد دنیامالی که سال ٨٧ معاون فنی و عمرانی شهرداری بود قراراست در تیم نجفی هم در همین معاونت قرار گیرد. او سازنده تونل توحید است که تا سالها اصلاح طلبان به دلیل هزینه بالای ساخت، اشتباهات محاسباتی در طراحی که باعث عدم تخلیه هوای آلوده تونل می شود، ریزش آب مداوم به دلیل عدم آب بندی تونل و …قالیباف را مورد تندترین انتقاد ها قرار می دادند.

در مورد این عضو سابق شورای شهر که مورد حمایت خاتمی هم هست نکات مبهم رسانه ای وجود دارد؛ از جمله ابهام در نقش او در پیمانکاری پروژه پر هزینه و شکست خورده هزارویک شهر که همچنان با تملک غیر قانونی زمینهای منطقه ٢٢ وضعیتی مبهم دارد.

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه