تاریخ انتشار : ۲۱ شهریور ۱۳۹۶-۱۱:۱۹ ب.ظ
کد خبر : 230619
نسخه چاپی نسخه چاپی
نائب رئیس کمیسیون فرهنگی شورای رشت مطرح کرد؛

سوء استفاده برخی افراد از عناوین ارزشی!

نائب رئیس کمیسیون فرهنگی شورای رشت گفت: متاسفانه برخی افراد قصد دارند با پنهان شدن پشت عناوینی همچون فلسطین و‌….سوء استفاده های شخصی انجام بدهند.

به گزارش ۸دی، فاطمه شیرزاد شامگاه سه شنبه در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به اینکه مظلومیت ملت فلسطین بر کسی پوشیده نیست اظهار داشت: حمایت از فلسطین وظیفه همه مسلمانان است اما همه اقدامات در هر زمینه ای باید در چارچوب و بر اساس قانون انجام شود.

وی با اشاره به اینکه اخیرا یک واحد آپارتمان بدون مصوبه شورا به انجمنی خاص اختصاص یافته است افزود: اخیرا شهرداری رشت بدون گرفتن مجوز از شورا یک واحد آپارتمان در اختیار دفتر جمعیت دفاع از ملت فلسطین قرار داده است و این کار تخلف است.

سخنگوی شورای شهر رشت گفت: اعضای شورا منتخبین مردم رشت هستند و در چنین اقداماتی اولویت با موسسات قرآنی، فرهنگی و هنری رشت می باشد.

نائب رئیس کمیسیون فرهنگی شورای رشت با اذعان به اینکه در شورای چهارم رشت تعداد بسیاری از موسسات مذهبی، فرهنگی و هنری چنین تقاضاهایی داشتند اظهار کرد: در آن زمان با هیچ کدام از درخواستهای موسسات رشت موافقت نشد و این در حالی است که اخیرا در اقدامی تامل برانگیز یک واحد آپارتمان بدون مصوبه شورا در اختیار انجمن مذکور قرار داده شده است.

شیرزاد با تاکید بر حمایت شورا و شهرداری از موسسات قرآنی، فرهنگی و هنری رشت افزود: واگذاری آپارتمان بدون مجوز شورا به دفتر جمعیت دفاع از فلسطین تخلف است و باید با چنین اقداماتی برخورد شود.

وی با اشاره به ظرفیت سرای محلات رشت بیان کرد: امروزه موسسات مذهبی، فرهنگی، هنری رشت نیازمند حمایت ویژه هستند و می توانیم با بهره گیری از ظرفیت سرای محلات تا حدودی با فعالان این عرصه مساعدت کنیم.

نائب رئیس کمیسیون فرهنگی شورای رشت تصریح کرد: همه روزه شاهد اقدامات ضد فرهنگی دشمنان بر ضد اسلام و انقلاب هستیم و برای زنده نگه داشتن ارزشهای اسلامی و انقلابی باید به حمایت از برنامه های موسسات مذکور بپردازیم.

شیرزاد با اشاره به اینکه موسسات قرآنی، فرهنگی و هنری رشت نیازهای فراوانی دارند افزود: تقویت این موسسات منجر به تقویت موضوعات فرهنگی و گسترش مباحث ارزشی و انقلابی خواهد شد .

وی با بیان اینکه اکثر مراکز قرآنی، فرهنگی و هنری در رشت توسط جوانان رشتی مدیریت می شود گفت: ما منتخبین مردم رشت و نمایندگان آنها در صحن شورا هستیم و شورا و شهرداری رشت موظف هستند در هر اقدامی اولویتها را به جوانان رشتی اختصاص و به حمایت از آنها بپردازند.

انتهای پیام/

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه