تاریخ انتشار : ۲۱ شهریور ۱۳۹۲-۱۱:۳۹ ق.ظ
کد خبر : 2297
نسخه چاپی نسخه چاپی
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان؛

آمادگی دستگاه های اجرایی استان برای آغاز سال تحصیلی جدید

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان با تأکید برتعمیر ، تعویض و شارژ دستگاه های موجود در پارک های راهنمایی و رانندگی گفت : با توجه به نزدیک بودن فصل بازگشایی مدارس و افزایش سفرهای تحصیلی ، دانش آموزان باید شناخت بهتری نسبت به مسائل حمل و نقل و ترافیک داشته باشند .

به گزارش ۸دی نیوز، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان در جلسه شورای هماهنگی ترافیک استان در استانداری گیلان با اشاره به ایام بازگشایی مدارس و پایان دور دوم سفرهای تابستانی اظهار کرد : در این ایام فرمانداران همکاری های لازم را با اداره کل و شهرسازی و آموزش و پرورش در زمینه مسائل ترافیکی انجام می دهند .
محمد آقاجانزاده ادامه داد : همچنین فرمانداران نسبت به برگزاری جلسه شورای ترافیک با محوریت بازگشایی مدارس و بهبود امکانات حمل و نقل عمومی و اتخاذ تصمیمات لازم برای جلوگیری ازدحام ترافیکی ۱۵ روز اول مهر اقدام کنند .
وی با اشاره به اقدامات اولیه انجام شده در سالهای اخیر در رابطه با نصب دوربین های پلاک خوان و جلوگیری از بی نظمی های موجود ترافیکی در شهر رشت تأکید کرد : شهرداری رشت نصب و راه اندازی این دوربین ها را به سرعت پیگیری کند .
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان  با تأکید برتعمیر ، تعویض و شارژ دستگاه های موجود در پارک های راهنمایی و رانندگی گفت : با توجه به نزدیک بودن فصل بازگشایی مدارس و افزایش سفرهای تحصیلی ، دانش آموزان باید شناخت بهتری نسبت به مسائل حمل و نقل و ترافیک داشته باشند .
آقاجانزاده ادامه داد : شهرداران نیز نسبت به ایمن سازی محل تردد مدارس تدابیر لازم را اتخاذ می کنند .
وی با تاکید برکاهش تصادفات و تلفات ناشی از آن اظهار داشت : خوشبختانه با تلاش های صورت گرفته، در ÷نج ماهه ابتدای امسال ۱۶ درصد تلفات جاده ای کاهش یافته است.

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه