تاریخ انتشار : ۱۴ شهریور ۱۳۹۶-۲:۴۳ ق.ظ
کد خبر : 229058
نسخه چاپی نسخه چاپی
نگاه آزاد؛

یادداشتی بر انتخاب شصت و پنجمین شهردار شهر باران

پیام امیدوارکننده این رای قاطع بیش از هر چیز نشانگر اصلح بودن شهردار منتخب و نزدیکی افکار و اهداف شورای جدید می‌باشد.

به گزارش ۸دی، پس از کش و قوس‌های فراوان و بحث‌ها و گمانه‌زنی‌های متعدد اعضای دوره پنجم شورای اسلامی شهر رشت با رای قاطع خویش مسعود نصرتی را به عنوان شصت و پنجمین شهردار شهر باران برگزیدند.

پیام امیدوارکننده این رای قاطع بیش از هر چیز نشانگر اصلح بودن شهردار منتخب و نزدیکی افکار و اهداف شورای جدید می‌باشد. به نظر می‌رسد اعضای شورای پنجم با وجود تکثر سلایق و اندیشه‌ها عزم خود را جزم نموده‌اند تا بدور از هر آزمون و خطایی برای توسعه شهر، همان هدفی که در شعارهای تبلیغاتی خویش بدان وعده داده بودند جامه عمل بپوشانند و این خود نشان از بلوغ این پارلمان مردمی در شهر رشت می‌باشد.

با مروری بر عملکرد هشت ساله مدیریت مسعود نصرتی در شهرداری قزوین و جستجو در سوابق و گفته‌های صاحب نظران در خصوص کارنامه پربار ایشان می‌توان بر درستی انتخاب منتخبین مردم مهر تایید زد. تا جاییکه حق‌شناس عضو دوره پنجم شورای اسلامی شهر قزوین اظهار می دارد “حال و هوای قزوین هشت سال پیش که نصرتی شهردار آن شد، با امروز متفاوت است چرا که عملکرد این شهردار در سطح خیابان‌ها با مردم حرف می‌زند و اقدامات بسزایی در پیشرفت این شهر انجام داده شده است”.

حال بیشتر از هر زمانی ضروری است تا مسئولین و مدیران سایر نهادهای شهری بیش از پیش یک دل و یک صدا برای جبران کاستی‌های گذشته شهر رشت همراه گردند و امید است اتحاد و همدلی اعضای شورا و شهردار جدید رشت فصل تازه‌ایی از شکوفایی و پیشرفت را برای شهر باران‌های نقره‌ایی رقم بزند.

امیرمحمد بهرامی – کارشناس ارشد جغرافیا و برنامه ریزی شهری

 

يک ديدگاه

  1. ناشناس گفت:

    از عملکرد آقای نصرتی اطلاع ندارم.امیدوارم برای رشت مفید باشند. اما نکته ای که نظرم را جلب کرده این است که نمی دانم چرا بعد از انتخابات مجلس و انتخابات شورای شهر عده ای فریاد پیروزی اصلاح طلبان را سر دادند ؛ غافل از اینکه می توان فقط تا پشت درب مجلس و شورای شهر اصلاح طلب بود. ظاهرا آنگونه که اصلاح طلبان وانمود می کنند اوضاع وقف مرادشان نیست.

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه