بایگانی

یادداشت

تاریخ انتشار : ۳۱ مرداد ۱۳۹۶-۱۲:۵۸ ب.ظ
کد خبر : 225699
نسخه چاپی نسخه چاپی

تلاش وزارت ورزش برای حضور زنان در ورزشگاه ها

فریبا محمدیان معاون امور بانوان وزارت ورزش و جوانان از تلاش این وزارتخانه برای هموار کردن ورود زنان به ورزشگاه‌ها گفت و تصریح کرد: حضور زنان در ورزشگاه‌ها از مطالبات جامعه است، ما هم برای پاسخگویی به این نیاز خود را موظف می‌دانیم.

به گزارش ۸دی، محمدیان با بیان اینکه تلاش برای ورود زنان به استادیوم‌ها به معنای بی‌گدار به آب زدن نیست، اظهار داشت: ما برای رسیدن به این خواسته عمومی استراتژی و برنامه‌ریزی‌هایی را در نظر گرفته‌ایم.

محمدیان با تأکید بر اینکه پاسخگویی به این نیاز نیازمند صرف زمان و بسترسازی است گفت: به همین جهت حضور زنان در بازی فوتبال ایران ـ سوریه منتفی است.

به گفته معاون امور بانوان وزارت ورزش و جوانان حدود ۸ هزار باشگاه در سراسر کشور به بانوان خدمات ورزشی ارائه می‌دهند. اما این معاونت در پی گسترش تعداد ورزشگاهها و ترغیب بخش خصوصی است.

وی در خصوص مدیریت برگزاری مسابقات ورزشی در صورت ورود بانوان به ورزشگاه‌ها نیز خاطرنشان کرد: برگزاری مسابقات نیازمند تخصص است و به این تخصص مدیریت برگزاری مسابقات ورزشی می‌گویند.

وی ادامه داد: ما در حال آموزش یک گروه کاری برگزارکننده مسابقات هستیم و از دوستداران ورزش می‌خواهیم به ما اجازه دهند در محیطی دور از هیاهو و منطقی پیش برویم، تا بتوانیم شرایطی مناسب حضور بانوان فراهم کنیم.

انتهای پیام/


منبع : فارس
نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه