تاریخ انتشار : ۲۹ مرداد ۱۳۹۶-۱۱:۵۶ ق.ظ
کد خبر : 225136
نسخه چاپی نسخه چاپی
مدیرکل آموزش و پرورش گیلان:

راهیان نور اهرم مقابله با تهدیدات فضای مجازی است

مدیرکل آموزش و پرورش گیلان گفت: بزرگترین اهرم مقابله با تهدیدات فضای مجازی شهدا و راهیان نور است.

به گزارش خبرنگار ۸دی از انزلی، مهدی حاجتی امروز در همایش تقدیر از خادمین راهیان نور استان گیلان، راهیان نور را حرکتی جهادی توصیف کرد و اظهار داشت: راهیان نور در فرمایشات مقام معظم رهبری تاکید شده و باید فرهنگی ایثار و شهادت ترویج پیدا کند.

وی با بیان اینکه آموزش و پرورش اجازه نمی‌دهد که فرهنگ شهادت فراموش شود، افزود: همه متعهد هستند در راستای ترویج فرهنگی ایثار و شهادت تلاش کنند.

مدیر کل آموزش و پرورش استان گیلان با بیان اینکه همه‌ی دستگاه ها تلاش می‌کنند تا راهیان نور محقق شود، گفت: در مجموع بیش از ۱۳ هزار از دانش آموزان به راهیان نور اعزام شده اند.

حاجتی با بیان اینکه راهیان نور متعلق به نظام است، اظهار کرد: راهیان نور جلوه‌ای از مدیریت مشارکتی را با رسالت مشخص و هدفمند دنیال می کند.

وی با بیان اینکه راهیان نور رضایتمندی همه جانبه را به دنبال داشته است، گفت: باید تلاش کرد تا اعزام هالی راهیان نور سالانه پر بارتر و بهتر شود.

مدیر کل آموزش و پرورش استان گیلان با بیان اینکه دانش آموزان سفیران فرهنگی در خانواده ها پس از بازگشت از راهیان نور هستند، گفت: با اعزام راهیان نور به مناطق عملیاتی تلاش می کنیم تا فرهنگ شهادت روز به روز بیشتر اشاعه پیدا کند و شهید حججی‌ها متولد شوند.

حاجتی با اذعان به اینکه راهیان نور متعلق به آحاد جامعه است، افزود: راهیان نور متعلق به جناح و گروه خاصی نیست و همه در این راستا کمک کرده اند .

وی با بیان اینکه بزرگترین اهرم مقابله با تهدیدات فضای مجازی شهدا و راهیان نور است، گفت: به فرموده حضرت علی علیه اسلام دشمنان اسلام در کارزار با نیروهای اسلام عقب می مانند و ناتوان هستند.

مدیر کل آموزش و پرورش استان گیلان با بیان اینکه رزمندگان اسلام در میدان کارزار خلاق و بهت آفرین هستند، ادامه داد: هر جا که توانستیم اعزام های خود را داوطلبانه انجام دهیم موفق بوده ایم.

حاجتی با اذعان به اینکه باید فرهنگ ایثار و شهادت را در بین دانش آموزان و خانواده ها تقویت کنیم، گفت: همه ی دست‌اندرکاران باید تلاش کنند تا مبانی راهیان نور برای دانش‌آوزان تشریح و تببین شود.

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه