بایگانی

یادداشت

تاریخ انتشار : ۲۹ مرداد ۱۳۹۶-۱:۲۳ ب.ظ
کد خبر : 225082
نسخه چاپی نسخه چاپی
شهردار لنگرود خبر داد؛

کاهش ۱۳ میلیاردی بدهی شهرداری لنگرود

خبرنگار: ابوالفضل شکری

شهردار لنگرود با بیان اینکه شهرداری را با ۳۰ میلیارد بدهی تحویل گرفته است گفت: بدهی واقعی فعلی شهرداری ۱۷ میلیارد تومان است.

به گزارش ۸دی، رضا کحالی صبح امروز در نشست با خبرنگاران ضمن گرامیداشت هفته دولت با بیان اینکه بدهی در شهرداری‌ها طبیعی است اظهار داشت: بنده با ۳۰ میلیارد تومان بدهی شهرداری لنگرود را تحویل گرفتم و اکنون بدهی شهرداری ۲۱ میلیارد تومان است ضمن اینکه از محل برای شهرداری آورده‌هایی هم در این مدت داشته‌ایم و این ۲۱ میلیارد تومان بدهی‌های شهرداری از سال ۷۷ است که اگر آورده ها را در نظر بگیریم بدهی واقعی شهرداری حدود ۱۷ میلیارد تومان خواهد بود.

وی افزود: یک پیست دوچرخه سواری هم اکنون در لنگرود در حال احداث است. در مسیر پیاده رو سازی خیابان شهید بهشتی نزدیک ۷۰۰۰ متر مربع پیاده روزی سازی در سال گذشته داشته ایم.

شهردار لنگرود ادامه داد: اعتبار ۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان برای دیواره سازی رودخانه دریافت کردیم که اعتبار خوبی بود. در جمع اعتبارات اوراق مشارکت ۵۴۳۰ میلیارد تومان جذب شد که بعد از شهرداری رشت دومین شهرداری در جذب این اوراق بود که از همین محل در پیاده راه سلامت یک میلیارد تومان اعتبار گذاشتند.

کحالی گفت: ۲۱ پروژه که شامل ۱۷ افتتاح و آغاز به کار ۴ پروژه است در هفته دولت از سوی شهرداری به بهره برداری می رسد و یا کلنگ‌زنی می‌شود.

وی اظهار کرد: ما به املاک شهرداری به عنوان منابع درآمدی پایدار نگاه می کنیم و برنامه ای برای فروش این املاک نداریم و تلاش می کنیم از اجاره این املاک تلاش می‌کنیم حداقل حقوق کارکنان را پرداخت کنیم.

شهردار لنگرود تأکید کرد: تا ماه گذشته هیچ حقوقی به کارکنان بدهکار نیستیم اما در بحث اضافه کار ممکن است چیزی باقی مانده باشد.

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه