بایگانی

یادداشت

تاریخ انتشار : ۲۹ مرداد ۱۳۹۶-۱۰:۳۹ ق.ظ
کد خبر : 225048
نسخه چاپی نسخه چاپی
نماینده مردم رشت در گفت‌وگو با 8دی:

حجتی در وزارتخانه جهاد موفق بوده است/ واردات برنج تخلف بود ولی ربطی به وزارت کشاورزی نداشت!

نماینده مردم رشت حجتی را وزیر موفق در جهاد کشاورزی برشمرد و دستور بر واردات برنج توسط شریعتمداری را غیر مرتبط توصیف کرد.

جبار کوچکی نژاد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار ۸دی معرفی حجتی بعنوان وزیر پیشنهادی کشاورزی مثمرثمر برشمرد و اظهار داشت: آقای حجتی وزیر موفقی در وزارتخانه مطبوعش بوده است.

وی با بیان اینکه وزیر پیشنهادی جهاد کشاورزی توانسته در طی چهار سال گذشته برنامه خوبی از خود ارائه کند، افزود: وزیر جهاد کشاورزی در طول چهار سال برنامه های خوبی را در رابطه با شرایط روز وضع و دنبال کرده است.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه وزارتخانه جهاد کشاورزی بسیار مهم است و باید به شخص کاردان سپرده شود، گفت: قشر عظیمی از ملت ایران کشاورز هستند و نمی توان آینده کشاورزان را به هر شخصی بسپاریم و اعتماد کنیم.

نائب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در پاسخ به اینکه حجتی استقلال در برنامه های وزارتخانه مطبوعش نداشته و واردات برنج نمونه ای از آن است، اظهار کرد: وارد شدن آقای شریعتمداری در واردات برنج تخلف بود و ربطی به وزارت کشاورزی نداشت.

عضو مجمع نمایندگان گیلان با بیان اینکه حیطه وظایف برای همه ی مسئولان مشخص است، گفت: آقای شریعتمداری نباید در حوزه واردات برنج وارد می شد چون حوزه محصولات و مصارف کشاورزی مربوط به وزارتخانه جهاد کشاورزی است.

انتهای پیام/

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه