تاریخ انتشار : ۴ شهریور ۱۳۹۲-۱۱:۳۴ ق.ظ
کد خبر : 225
نسخه چاپی نسخه چاپی
ولی الله عظمتی:

هفته دولت فرصتی برای انعکاس پیشرفت‌ها و دستاوردهای دستگاه‌های اجرایی است

فرماندار شهرستان رشت گفت: هفته دولت فرصت های مهم و ارزنده ای برای مسئولان سازمان ها، نهادها و ادارات به جهت انعکاس تحولات، پیشرفت ها و دستاوردهای حوزه های کاری خود فراهم می سازد.

به گزارش ۸دی، سید ولی الله عظمتی در آئین افتتاح پروژه های هفته دولت در این شهرستان افزود:  بدون شک تمامی بدنه قوه اجرایی متشکل از نهادها، سازمان ها و ادارات نیازمند انعکاس کارها و عملکردهای خود به افکار عمومی بوده از اینرو در این هفته کوشش همه نهادهای دولتی در چارچوب انعکاس شفاف، پویا و مستمر اقدامات و عملکردها متبلور می شود.

وی اظهارداشت: مردم با همه طیف های اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی در این هفته در انتظار انعکاس و اطلاع رسانی پویا و شفاف نهادها و سازمان ها بوده و مایل هستند که از اقدامات و فعالیت ها و به طور کلی کارنامه قوه مجریه مطلع شوند.

فرماندار رشت گفت: این اطلاع رسانی انگیزه های شکل دهنده پل های ارتباطی میان دولت و مردم را به شدت مستحکم کرده و هرگونه شکاف و روزنه در پیوندهای دولت و مردم را ترسیم خواهد کرد، البته این مهم نیازمند اطلاع رسانی دقیق، مستحکم و همه جانبه و توام با برنامه ریزی است.

وی در ادامه از بهره برداری ۱۶۷ پروژه عمرانی و عام المنفعه با سرمایه گذاری ۷۰ میلیارد تومان طی هفته دولت در این شهرستان خبر داد و افزود: از این تعداد ۲۱ پروژه با اعتبار ۲۰ میلیارد تومان مختص بخش خصوصی و ۱۴۶ پروژه با اعتبار ۵۰ میلیارد تومان مربوط به بخش دولتی است.

عظمتی یادآورشد: پروژه های هفته دولت امسال در ۱۰ فصل شامل مسکن و عمران شهری، کشاورزی و منابع طبیعی، رفاه و تامین اجتماعی، حمل و نقل، امور عمومی، منابع آب، صنعت، معدن و تجارت، انرژی، گردشگری و ورزشی برنامه ریزی شده است.

منبع: مهر

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه