بایگانی

یادداشت

تاریخ انتشار : ۲۸ مرداد ۱۳۹۶-۱۱:۵۵ ب.ظ
کد خبر : 224983
نسخه چاپی نسخه چاپی
فرماندار لنگرود در گفتگو با 8دی:

۲۰ میلیارد تومان پروژه در هفته دولت در لنگرود افتتاح می‌شود

خبرنگار: ابوالفضل شکری

فرماندار لنگرود گفت: پیش‌بینی می‌کنیم بیش از ۲۰ میلیارد تومان پروژه در هفته دولت در این شهرستان به مرحله بهره‌برداری برسد.

به گزارش ۸دی، سید رضا جوادپور صبح امروز در جلسه کمیته برنامه‌ریزی شهرستان لنگرود اظهار داشت: خواسته و توقعات مدیران ادارات برای توزیع اعتبارات بسیار بالا و معقول بوده و با توجه به محدودیت منابع پروژه‌هایی که در راستای اقتصاد مقاومتی و محرومیت‌زدایی بوده در اولویت قرار دارد.

وی مجموع اعتبارات لنگرود را در سال جاری ۲۸ میلیارد و ۵۸۰ میلیون تومان برای ۴۲ دستگاه اجرایی اعلام کرد و افزود: این اعتبارات نسبت به مجموع اعتبارات عمرانی سال گذشته ۴۷ درصد رشد داشته است.

فرماندار لنگرود با اشاره به اینکه این اعتبارات برای ۴۲ دستگاه در قالب ۲۸۱ پروژه توزیع می‌شود، تصریح کرد: اعتبارات تملک استانی حدود هفت میلیارد تومان، بودجه محرومیت ۳ درصد درآمدهای حاصل از فروش نفت و گاز دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان، متوازن ۷۴۰ میلیون تومان و ماده ۱۸۰ بالغ‌بر ۱۸ میلیارد تومان برای سرفصل‌های آموزشی، فرهنگی و هنر، کشاورزی، منابع آب، برق، امداد و نجات، بهداشت و درمان،…در نظر گرفته شده است.

جوادپور از مدیران دستگاه‌های اجرایی لنگرود خواست تا به بودجه‌هایی که از سوی شهرستان برای آنان تخصیص داده‌شده اکتفا نکنند بلکه با ارتباط گرفتن با مدیران کل استانی نسبت به جذب حداکثری اعتبارات ملی تلاش کنند.

فرماندار لنگرود در حاشیه این جلسه در گفتگو با خبرنگار ۸دی درباره جزئیات توزیع اعتبارات کمیته برنامه ریزی گفت: در این جلسه حدود ۶ میلیارد تومان اعتبار برای عمران شهری، ۲ میلیارد تومان در حوزه آموزش و پرورش، بیش از ۲.۵ میلیارد تومان در حوزه آب شرب شهر و روستا، حدود ۴ میلیارد تومان برای راهداری و … در نظر گرفته شده است.

وی ادامه داد: تمرکز ما برای تأمین نیازهای زیرساختی برای افزایش اشتغال و تأمین معیشت مردم است.

جوادپور درباره پروژه های هفته دولت نیز گفت: پیش بینی ما بهره برداری بیش از  ۲۰ میلیارد تومان پروژه است ولی هنوز این ارقام جمع بندی نشده است.

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه