بایگانی

یادداشت

تاریخ انتشار : ۲۶ مرداد ۱۳۹۶-۹:۲۳ ب.ظ
کد خبر : 224430
نسخه چاپی نسخه چاپی
در راستای تصدی بر شهرداری رشت؛

سفر شهردار اصفهان به گیلان برای مذاکره با اعضای شورای شهر رشت

جمالی نژاد چرخش مدیریت در شهر اصفهان را دلیل رفتن خود عنوان کرد و توضیح داد، توان و انرژی لازم برای ادامه خدمت دارد اما چرخش مدیران را ضروری می‌داند.

به گزارش ۸ دی ، مهدی جمالی نژاد یکی از گزینه‌های مطرح برای شهرداری رشت از نامزدی شهرداری اصفهان انصراف داد.

جمالی نژاد که ظهر امروز برای ارائه برنامه‌ی خود در جمع منتخبان شورای پنجم اصفهان حضور پیداکرده بود بعد از پایان برنامه از نامزدی شهرداری اصفهان انصراف داد.

جمالی نژاد چرخش مدیریت در شهر اصفهان را دلیل رفتن خود عنوان کرد و توضیح داد: توان و انرژی لازم برای ادامه خدمت دارد اما چرخش مدیران را ضروری می‌داند.

جمالی نژاد طی ۴۸ ساعت آینده برای حضور در نشستی مشترک با ۱۱ عضو شورای شهر رشت در مرکز استان گیلان حضور پیدا می کند.در صورت تحقق این موضوع و با توجه به عدم حضور گزینه‌های مناسب برای تکیه زدن بر صندلی شهرداری رشت می توان شانس این مدیر میانه‌رو را در سمت شهرداری رشت جدی دانست.

نکته‌ای که می‌تواند مورد توجه اعضای شورای پنجم شهر رشت قرار بگیرد این است که اعضای منتخب شورای شهر اصفهان از مدت‌ها پیش با تدوین برنامه‌ای افراد مد نظر برای شهرداری اصفهان را دسته‌بندی کرده و از چند روز از آن‌ها برای ارائه برنامه هایشان دعوت کرده‌اند.

مهدی جمالی نژاد، سید مهدی ابطحی،علی جوادی، سید محمود حسینی، سید رضا عقدایی، مهدی فاتحی، حجت الله میرزایی، قدرت الله نوروزی، هشت نفری هستند که توسط شورای شهر اصفهان برای سمت شهردار اصفهان از میان ۱۶ نفر اولیه انتخاب‌شده بودند.

اواخر هفته گذشته منتخبان شورای پنجم شهر اصفهان کار بررسی صلاحیت نامزدهای شهرداری اصفهان را با برگزاری جلسات غیرعلنی آغاز کردند که طی حدود ۱۰ روز گذشته از میان ۸ گزینه پیشنهادی، چهار تن انصراف را بر ادامه مسیر ترجیح دادند.

نخستین انصراف از سوی محمدعلی جوادی، شهردار اسبق اصفهان بود که با هدف خدمت در پست های ملی و نیز مسائل شخصی از قرار گرفتن در چرخه رقابت‌ها خود را خارج کرد و راهی تهران شد.

نامزد بعدی که بعد از حضور در جلسه با منتخبان او نیز رفتن را بر ماندن ترجیح داد، حجت الله میرزائی، معاون وزیر کار بود.

محمود حسینی، استاندار سابق اصفهان دیگر گزینه‌ای بود که با انصراف خود تعداد کاندیداهای شهرداری اصفهان را به ۵ نفر رساند که البته در نهایت امروز نیز یکی از گزینه‌ها یعنی مهدی جمالی نژاد که شهردار کنونی اصفهان نیز هست از نامزدی برای شهرداری اصفهان انصراف خود را اعلام کرد.

کلمات کلیدی : ،
نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه