بایگانی

یادداشت

تاریخ انتشار : ۲۶ مرداد ۱۳۹۶-۹:۱۸ ق.ظ
کد خبر : 224383
نسخه چاپی نسخه چاپی

مرگ عجیب شهروند اصفهانی در تصادف

مرد مصالح فروش در صحنه تصادفی عجیب، با موتور به پشت نیسان یکی از مشتری‌هایش برخورد کرد و درپی انحراف از مسیر زیر چرخ‌های کامیون پسر راننده وانت افتاد و به طرز دلخراشی جان باخت.

به گزارش ۸دی، صبح سه‌شنبه ۲۴ مرداد «مهدی» مانند هر روز، از همسرش، دختر ۶ ساله و پسر ۲ ساله‌اش خداحافظی کرد و سوار بر موتورسیکلت، راهی محل کارش- مصالح فروشی- شد. حدود ساعت ۸ صبح او به خیابان آیت‌الله غفاری –زینبیه- اصفهان رسید. اما ناگهان درتصادفی عجیب از پشت به نیسانی برخورد کرد و پس از اینکه با بی‌تعادلی روی زمین و زیر کامیون افتاد در زیر چرخ‌های آن کشته شد.

با حضور پلیس و نیروهای امدادی در محل، امدادگران پس ازمعاینات لازم، از مرگ موتورسوار۳۸ ساله خبر دادند. بدین‌ترتیب راننده نیسان و کامیون که پدر و پسر بودند بازداشت شدند.محمد مبینی، برادر «مهدی» با چشمان اشکبار ضمن بیان این مطلب به خبرنگار گروه حوادث «ایران» گفت: «آن طور که شواهد و کروکی نشان می‌دهد برادرم با موتورش از سمت چپ به پشت نیسان خورده و روی زمین پرتاب شده وسپس زیر کامیونی رفته که در موازاتش درحرکت بوده است.

این درحالی است که تردد کامیون و وسایط نقلیه سنگین در خیابان غفاری ممنوع است و نمی‌دانم این کامیون آنجا چه کار می‌کرده است. وقتی هم پلیس آمد و تحقیق کردند مشخص شد راننده دو خودروی باری پدر و پسر هستند. اما از آنجا که در کروکی پلیس، برادرم مقصر تصادف شناخته شده بود، هر دو راننده پس از دو ساعت بازداشت، بدون هیچ وثیقه‌ای آزاد شدند.»مرد داغدار ادامه داد: «بعد از اینکه اطلاع پیدا کردیم برادرمان مقصر شناخته شده بلافاصله به محل رفتیم.

نکته عجیب اینکه موتور برادرم بعد از این تصادف مرگبار سالم بود و هیچ خط ترمزی روی مسیر دیده نمی‌شد. این خیابان پر از سرعت گیر است و حتی اگر برادرم بر فرض محال سرعت داشته باید پشت نیسان ترمز شدید می‌کرد که با این شرایط هم موتورش خرد می‌شد وهم اینکه رد ترمزش می‌ماند اما چنین اتفاقاتی نیفتاده بود.

ضمن اینکه تردد کامیون در این خیابان ممنوع است و هیچ کس به این موضوع هم توجهی نداشت. این پدر و پسر هر دو مشتری‌های برادرم بودند اما حتی تا این لحظه هیچ تماسی هم برای تسلیت یا ابرازهمدردی نداشته‌اند!»مرد داغدار که خواستار پیگیری ویژه پلیسی، قضایی این مرگ مرموز بود، اظهارداشت: «همسر برادرم که فرزند سومشان را باردار است، حال خوبی ندارد و دختر ۶ ساله و پسر ۲ ساله‌اش هم مدام بهانه پدرشان را می‌گیرند. تنها خواسته ما از پلیس و دادستانی اصفهان این است که پرونده این تصادف را به‌طور جدی مورد بررسی قراردهند تا ابهامات عجیب موجود هرچه سریعتر برطرف شده وخدای ناخواسته خون برادرمان پایمال نشود.»


منبع : روزنامه ایران
نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه