بایگانی

یادداشت

تاریخ انتشار : ۲۵ مرداد ۱۳۹۶-۴:۲۹ ب.ظ
کد خبر : 224318
نسخه چاپی نسخه چاپی

راه اندازی سامانه ۱۳۵ تعزیرات گیلان برای رسیدگی به شکایت های مردمی

مدیرکل تعزیرات حکومتی گیلان گفت: سامانه ۱۳۵ این نهاد برای رسیدگی به شکایت های مردمی و گزارش تخلف های احتمالی در استان راه اندازی شده است.

به گزارش ۸دی، مدیرکل تعزیرات حکومتی گیلان گفت: سامانه ۱۳۵ این نهاد برای رسیدگی به شکایت های مردمی و گزارش تخلف های احتمالی در استان راه اندازی شده است.

رضا قشلاقی افزود: مردم می توانند برای ارائه گزارش ها و شکایت های خود به سامانه ۱۳۵ این اداره کل تماس بگیرند تا بتوانیم در این بخش، تاثیرگذاری بیشتری داشته باشیم.
وی تصریح کرد: این سامانه ظرفیت مناسبی برای مردم است تا از این طریق، گزارش ها و تخلفاتی که مشاهده می کنند را مستقیماً به کارشناسان این نهاد در استان اطلاع دهند.
قشلاقی گیلان را از اولین استان های کشور برای راه اندازی این سامانه ذکر و اضافه کرد: شهروندان می توانند با تلفن ثابت و همراه برای ارائه گزارش تخلفات اقتصادی واحدهای صنفی و خدمات با شماره ۱۳۵ در داخل استان و ۰۱۳۱۳۵ در خارج از استان تماس بگیرند.
مدیرکل تعزیرات حکومتی گیلان نظارت بر بخش کالا و خدمات، قاچاق کالا و ارز، بهداشت، درمان، دارو و غذا را از حوزه های اصلی نظارتی تعزیرات عنوان کرد و گفت: تعزیرات در آخرین رده نظارتی است و بایستی مردم خود با گزارش هایشان از واحدهای ارائه دهنده خدمات، در صورت مشاهده تخلف، موارد را اعلام کنند.
به گفته قشلاقی در بخش تخلفات اقتصادی در حوزه های کالا و خدمات، قاچاق کالا و ارز، بهداشت، درمان، غذا و دارو در سال گذشته بالغ بر ۲۰ هزار پرونده در این اداره کل رسیدگی شده است.
بالغ بر ۱۲۰ هزار واحد صنفی در گیلان وجود دارد که حدود ۲۰ هزار واحد صنفی، فاقد پروانه هستند.


منبع : ایرنا
نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه