بایگانی

یادداشت

تاریخ انتشار : ۲۵ مرداد ۱۳۹۶-۷:۵۲ ق.ظ
کد خبر : 224160
نسخه چاپی نسخه چاپی
جهت پخش مسابقات قرآن

ابتکار روابط عمومی اداره کل اوقاف در پخش مستقیم مسابقات قرآن از شبکه اینترنتی

روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان گیلان برای نخستین بار مسابقات فینال چهلمین دوره مسابقات استانی قرآن کریم در رشته قرائت را از طریق تلویزیون اینترنتی در اختیار علاقمندن گذاشت.

به گزارش ۸دی به نقل از پایگاه خبری حافظون گیل، روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان گیلان برای نخستین بار مسابقات فینال چهلمین دوره مسابقات استانی قرآن کریم در رشته قرائت را از طریق تلویزیون اینترنتی در اختیار علاقمندن گذاشت.
  
با ابتکار  روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه گیلان برای اولین بار مسابقات فینال چهلمین دوره مسابقات استانی قرآن کریم در رشته قرائت از طریق تلویزیون اینترنتی اینستاگرام (LIVE) پخش زنده شد.
اقدام شایسته روابط عمومی اداره کل اوقاف گیلان در استفاده از ابزارهای نوین رسانه ای موجب شد بسیاری از علاقمندان به مسابقات که امکان حضور در سالن برگزاری مسابقات را نداشتند بتوانند این مسابقات را دنبال کنند.
این در حالی است که انتظار می رفت این مسابقات از صداوسیمای مرکز گیلان خصوصا شبکه استانی پخش گردد اما صداو سیمای گیلان تنها به پخش ۱۰ دقیقه ای این مسابقات بسنده کرد این اقدام روابط عمومی اداره کل اوقاف گیلان باعث شد تا خلاء ناشی از عدم پخش زنده مسابقات از شبکه های استانی تا حدودی مرتفع گردد.
نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه