بایگانی

یادداشت

تاریخ انتشار : ۲۳ مرداد ۱۳۹۶-۱۱:۵۷ ب.ظ
کد خبر : 223846
نسخه چاپی نسخه چاپی
دوشنبه برگزار شد؛

اردوی جهادی مسئولان لنگرودی در مناطق محروم این شهرستان / تصاویر

خبرنگار: ابوالفضل شکری

اردوی جهادی مسئولان ادارات و نهادهای شهرستان لنگرود به سرپرستی فرماندار این شهرستان در روستاهای بخش اطاقور این شهرستان برگزار شد.

به گزارش ۸دی، اردوی جهادی مسئولان شهرستان لنگرود در روستاهای سر لیل، چالدشت، لیارود، فی آب و چنگول  به سرپرستی سید رضا جوادپور فرماندار این شهرستان  با حضور محمدی معاون سیاسی و اجتماعی، مصطفوی معاون امور عمرانی و برنامه ریزی فرمانداری و روسای ادارات و نهادهای شهرستان لنگرود و بخش اطاقور برگزار شد.

این بازدید میدانی و ملاقات مردمی با هدف بررسی مشکلات و نحوه خدمات رسانی دولت تدبیر و امید به روستاها با هماهنگی شیرزاد روشن بخشدار بخش اطاقور لنگرود انجام شد.

فرماندار لنگرود در حاشیه این بازدید میدانی در گفتگو با خبرنگار ۸دی اظهار داشت: این بازدید برای بررسی مشکلات اهالی ییلاق نشین روستای فی آب به همراه بخشدار اطاقور و مسئولان ادارات انجام شد.

وی افزود: مشکلات مربوط به راه دسترسی، برق، آب و مسائل منابع طبیعی مورد بررسی قرار گرفته شد که با حضور مسئولان در روستا تصمیمات خوبی گرفته شد که بر اساس آن باید راه دسترسی حداقلی برای این روستا با استفاده از اردوی جهادی سپاه حل شود.

جوادپور ادامه داد: برای حل مشکل برق رسانی به روستا با استفاه از انرژی خورشیدی اعتبار ۲۰۰ میلیون تومان در نظر گرفته است و برای مسائل بهداشتی روستا نیز تصمیماتی گرفته شد.

فرماندار لنگرود گفت: تعدادی از جوانان بیمار روستا نیز با توجه به هماهنگی های انجام شده مقرر شد به بیمارستان مراجعه کنند و مورد درمان قرار بگیرند.

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه