تاریخ انتشار : ۱۹ بهمن ۱۳۹۲-۲:۴۰ ب.ظ
کد خبر : 21725
نسخه چاپی نسخه چاپی
از سوی سازمان منطقه آزاد انزلی صورت گرفت

امکان خرید خودرو در سطح نمایشگاه های محدوده مجاز تردد خودرو

مجوز عرضه خودروهای خارجی با پلاک منطقه آزاد انزلی در سطح نمایشگاه های محدوده مجاز تردد خودرو سازمان صادر شد.

 به گزارش ۸دی نیوز به نقل از مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی، در راستای رفاه مردم، امکان خرید خودرو در سطح نمایشگاه های محدوده مجاز تردد خودرو میسر گردید.

Khodro Anzalifz

مجوز عرضه خودروهای خارجی با پلاک منطقه آزاد انزلی در سطح نمایشگاه های محدوده مجاز تردد خودرو سازمان صادر شد.

با توجه به درخواست مردم شریف استان گیلان و پیرو هماهنگی به عمل آمده با پلیس راهنمایی و رانندگی استان به منظور تسریع، تسهیل و یکسان سازی درنحوه عرضه خودروهای خارجی با پلاک منطقه آزاد انزلی و ارائه خدمات بهینه به خریداران خودروها، امکان عرضه و خرید خودرو در تمامی شهرستانهای محدوده تردد خودرو از سوی شرکتهای واردکننده خودرو صادر شد.

عدم ضرورت مراجعه خریداران به محدوده پلاک گذاری، افزایش ساعات بازدید خودروها، اختصاص فضا و مکان مناسب نمایشگاهی، حذف واسطه گری و دلالی، امکان ارائه خدمات پس از فروش و تأمین قطعات از جمله مزایای اجرای این طرح می باشد.

براساس این گزارش هم اکنون ۱۲ شرکت با دریافت مجوزات لازم از سوی این سازمان اقدام به واردات خودرو می نمایند و در حال حاضر حدود ۲۰ نمایشگاه عرضه خودرو از سوی شرکتهای وارده کننده خودرو با پلاک منطقه در شهرهای رشت و انزلی با فرآهم نمودن شرایط مناسب در این زمینه شروع به فعالیت نمودند.

روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی تصریح نمود: تمامی شرکتهای مجاز وارد کننده خودرو موظف شده اند فضای نمایشگاهی مناسب با رعایت ضوابط و استاندارهای لازم در سطح شهرستانهای محدوده تردد خودرو  را به این سازمان تعرفه تا پس از بازدید و موافقت سازمان نسبت به مجوز فروش خودروها در نمایشگاههای مزبور اقدام نمایند .

گفتنی است شهرستانهای بندرانزلی، رشت، رضوانشهر، صومعه سرا، لاهیجان، آستانه اشرفیه، لنگرود، فومن و سیاهکل در محدوده تردد ۵۰ کیلومتر خودروهای خارجی با پلاک منطقه آزاد انزلی قرار دارند و علاقمندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به پرتال سازمان به آدرس اینترنتی  www.anzalifz.ir مراجعه نمایند.

کلمات کلیدی : ،
نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه