بایگانی

یادداشت

تاریخ انتشار : ۲۱ تیر ۱۳۹۶-۱۲:۳۲ ب.ظ
کد خبر : 215194
نسخه چاپی نسخه چاپی
شهردار لنگرود در گفتگو 8دی خبر داد:

برای پروژه‌های عمرانی لنگرود ۳۵ میلیارد تومان هزینه کردیم/ پروژه کارخانه کمپوست عملیاتی می‌شود

خبرنگار: ابوالفضل شکری

شهردار لنگرود گفت: تحت هیچ شرایطی انباشت زباله در پارک فجر وجود ندارد و ما بعد از بیست و چند سال این زباله‌ها را جمع آوری کردیم.

رضا کحالی شهردار لنگرود در گفتگو با خبرنگار ۸دی با اشاره به احداث کارخانه کمپوست در این شهرستان، اظهار داشت:  پروژه کارخانه کمپوست لنگرود به زودی اجرایی می‌شود و اعتبارات و نقشه مشخصاتش تهیه و پنجاه درصد اعتبار اولیه اش که معادل ۵ میلیارد تومان بود به حساب شهرداری واریز شده است.

وی درباره محل احداث کارخانه افزود: برای احداث این کارخانه دو منظقه را پیش‌بینی کرده ایم. کارخانه کمپوست لنگرود بی هوازی خواهد بود و انشالله تا ۴۸ ساعت بعد از گرفتن مجوزهای محیط زیست از مبانی ذی ربط، محل نهایی احداث آن تعیین و انشالله تا چند روز آینده هم پروژه احداث آغاز خواهد شد.

کحالی با بیان اینکه روزانه ۲۵۰ تن زباله در لنگرود تولید می‌شود اظهار کرد: تحت هیچ شرایطی انباشت زباله در پارک فجر وجود ندارد و ما بعد از بیست و چند سال زباله‌های مقابل پارک فجر را جمع آوری کردیم و الان به صورت روزانه تخلیه و بارگیری می‌شود.

وی ادامه داد: ما در صدد خرید ماشینهای حمل زباله هستیم که از مدخل شهری مستقیم به سمت محل جایگاههای زباله انتقال داده شود و این انتقال هم بیش از ۱۸ ماه نخواهد بود و مردم از این بحث زباله خیالشان راحت خواهد شد.

شهردار لنگرود با اشاره به پروژه‌های شهرداری گفت: تا الان که خدمت شما هستم برای پروژه های عمرانی لنگرود ۳۵ میلیارد تومان هزینه کرده‌ایم و این هزینه ها شامل مطالبات قبلی و همچنین پروژه های فعلی است و بیشتر در پیاده راه سلامت به طول ۳.۵ کیلومتر و استخر ۴ فعالیت می کنیم. بازگشایی کنارگذر جدید لنگرود که از صفر تا صد این پروژه توسط شهرداری با حمایت نماینده و فرماندار محترم و معاونت استانداری انجام شد از دیگر پروژه های فعال شهر است.

کحالی در پایان گفت: ۸۰ درصد کار پیاده راه سازی انجام و دور استخر آماده شده است و علاوه بر آن بزرگترین پیست دوچرخه استان گیلان هم به ارزش ۴.۵ میلیارد تومان در لنگرود در حال احداث است.

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه