تاریخ انتشار : ۱۶ بهمن ۱۳۹۲-۱۲:۱۷ ب.ظ
کد خبر : 21206
نسخه چاپی نسخه چاپی

آمادگی کامل نیروی زمینی سپاه برای دفاع از تمامیت ارضی و ایجاد امنیت

فرمانده نیروی زمینی سپاه گفت: رزمندگان جان بر کف نیروی زمینی سپاه در هر شرایطی آمادگی کامل برای دفاع از تمامیت ارضی و ایجاد امنیت در جای جای این مرز بوم را دارند.

به گزارش ۸دی نیوز به نقل از تسنیم،مجمع نمایندگان استان آذربایجان غربی در مجلس ضمن دیدار با فرمانده نیروی زمینی سپاه از اقدامات این نیرو در تأمین امنیت مرزها تجلیل کردند.

در این دیدار که در محل ستاد نیروی زمینی سپاه انجام شد، نمایندگان استان آذربایجان غربی در مجلس نسبت به حمایت‌های قانونی و دفاع از بودجه‌های پیشنهادی اعلام آمادگی کردند.

همچنین نمایندگان استان از اقدامات سپاه، بخصوص نیروی زمینی در جهت تأمین امنیت منطقه با استفاده از نیروهای بومی تقدیر کردند.

در این دیدار سردار پاکپور ضمن استقبال از برگزاری چنین جلساتی در آینده به تشریح اقدامات انجام شده در جهت تأمین امنیت منطقه پرداخت.

فرمانده نیروی زمینی سپاه با اشاره به تحولات منطقه‌ای و اتفاقات کشورهای همسایه گفت: به لطف الهی و با تدابیری که اتخاذ شده در کشور مشکل خاص‌ امنیتی نداریم و عموماً مشکلات در کشورهای همسایه ماست که بعضاً عناصر تروریست از خارج کشور به داخل هدایت می‌شوند.

سردار پاکپور، جریانات تکفیری را یکی از تهدیدات اصلی در سطح منطقه برشمرد و گفت: رزمندگان جان بر کف نیروی زمینی سپاه در هر شرایطی آمادگی کامل برای دفاع از تمامیت ارضی و ایجاد امنیت در جای جای این مرز بوم را دارند.

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه