تاریخ انتشار : ۱۴ بهمن ۱۳۹۲-۲:۵۳ ب.ظ
کد خبر : 20842
نسخه چاپی نسخه چاپی
حکیمی در گفتگو با 8دی نیوز:

دولت در اقدام توزیع سبد کالا بدون برنامه وارد کار شد و باید سریعا تجدید نظر کند

عضو کمسیون اقتصاد مجلس با تاکید بر اینکه این ناهماهنگی باید در اسرع وقت حل شود و جامعه هدف واقعی طرح مشخص گردد گفت: امروز تعدادی از نمایندگان امضا کردند که برنج داخلی در اسرع وقت در سبد کالا جایگزین برنج هندی شود.

عطاءلله حکیمی عضو کمسیون اقتصاد مجلس در گفتگو با خبرنگار سرویس اقتصادی ۸دی نیوز با اشاره نحوه توزیع سبد کالا اظهار کرد: دولت در اقدام توزیع سبد کالا عجله کرد و بدون برنامه جامع وارد کار شد.

نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بسیاری از افرادی که مستحق دریافت سبد کالایی هستند مشمول دریافت سبد کالا نشده اند افزود: بر عکس افرادی که از رفاه کامل برخوردارند و دغدغه اقتصادی ندارند سبد کالا به آنها تعلق گرفته است.

عضو کمسیون اقتصاد مجلس با تاکید بر اینکه دولت باید سریعا تجدید نظر کند گفت: دولت در درجه اول باید به شناسایی دهک های درآمدی اقدام کند.

حکیمی با اشاره به اینکه میزان اعتبار تعلق گرفته به سبد کالا دقیقا مشخص نیست بیان کرد: صحبتها حاکی از این است که ۲هزار و ۵۰۰میلیارد تومان به این امر اختصاص یافته است.

وی با تاکید بر اینکه این ناهماهنگی باید در اسرع وقت حل شود و جامعه هدف واقعی طرح مشخص گردد اظهار کرد: امروز تعدادی از نمایندگان امضا کردند که برنج داخلی در اسرع وقت در سبد کالا جایگزین برنج هندی شود.

يک ديدگاه

  1. گاو مش حسن گفت:

    داره به جایی میرسه که برای جوانان غیور این مرز و بوم دیگه فرقی نداره تو مملکت چه خبره. کشورو خراب کنن، درست کنن، بریزن، جمع کنن برای اونا دیگه هیچ رقی نداره تا وقتی بیکارن. بیکاری قاتل آرمانها و ارزشهاست. سبد کالا بدن. ندن. چی میشه؟ کی این حرفا رو میفهمه؟ خدا کنه نرسه اون روزی که جوانان مذهبی هم از این نظام دل بکنن!

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه