بایگانی

یادداشت

تاریخ انتشار : ۱۰ بهمن ۱۳۹۲-۱۱:۲۸ ق.ظ
کد خبر : 20215
نسخه چاپی نسخه چاپی
بر اساس سیاستها و رویکردهای جدید

بسته فرصتهای سرمایه گذاری منطقه آزاد انزلی تدوین شد

سرپرست معاونت اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد انزلی گفت: بسته فرصتهای سرمایه گذاری و گزارشات فنی– اقتصادی (P.F.S) منطقه آزاد انزلی تهیه و به روز رسانی شد.

به گزارش ۸دی نیوز، سید ابراهیم سقایی با بیان اینکه فرصتهای سرمایه گذاری جدید امکان سنجی شده از سوی این سازمان ۳۲ طرح و پروژه می باشد افزود: این پروژه ها بر اساس مزایا و ظرفیتهای جدید ایجاد شده در منطقه در سالهای اخیر و تجربیات حاصله در مسیر اجرای طرح های سرمایه گذاری پیشین منطقه و شاخصهایی نظیر انطباق با اسناد فرادست کشور و طرح جامع و راهبردی منطقه آزاد انزلی تهیه و تدوین شده است.

وی رویکردهای نوین این سازمان را مشتمل بر لزوم انتقال دانش و تکنولوژی، برخورداری از بازار مناسب و رعایت ملاحظات زیست محیطی، تسهیل فرآیند سرمایه گذاری و جذب سرمایه گذار داخلی و خارجی اعلام کرد و اضافه نمود: فرصتهای سرمایه گذاری در زمینه های صنعتی، تجاری و بازرگانی، گردشگری و توریسم و خدمات تدوین گردیده، که با توجه به این تنوع، امکان بهره برداری از آن را برای سرمایه گذاران فعال در بخشهای مختلف فراهم شده است.

Tadvine-Baste-sarmayeh-gozari

سرپرست معاونت اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد انزلی گفت: ارائه اطلاعات شفاف و به روز در خصوص مشخصات پروژه های اولویت دار و جذاب نظیر حجم سرمایه و زمین مورد نیاز، مدت اجرای آنها، نوع بازار و … به سرمایه گذاران علاقه مند به فعالیت در منطقه از جمله مهمترین اهداف تهیه و تدوین بسته فرصتهای سرمایه گذاری جدید منطقه آزادانزلی می باشد.

سقایی از عزم جدی معاونت متبوع خود جهت ارائه خدمات به موقع به سرمایه گذاران و فعالین اقتصادی خبر داد و افزود: هم اکنون فرصتهای موردنظر آماده ارائه به سرمایه گذاران می باشد و فعالان اقتصادی می توانند جهت دریافت اطلاعات و فایل آن به پرتال این سازمان به آدرس www.anzalifz.ir مراجعه نمایند.

کلمات کلیدی :
نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه