تاریخ انتشار : ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶-۸:۳۳ ق.ظ
کد خبر : 200006
نسخه چاپی نسخه چاپی
رئیس هیئت فوتبال گیلان در گفتگو با 8دی:

همدلی سپیدرود با هوادارانش موجب پیروزی شد/ این موفقیت را به خانواده شهدای مدافع حرم تقدیم می کنیم

رئیس هیئت فوتبال گیلان همدلی سپیدرود با هواداران و کادر فنی را عاملی پیروزی این تیم برشمرد و گفت: این موفقیت را به خانواده های شهدای مدافع حرم تقدیم می کنیم.

قربانعلی الماسخاله در گفتگو با خبرنگار ۸دی، با بیان اینکه همت و همدلی عامل موفقیت تیم سپیدرود رشت بوده، اظهار داشت: ابتدا خدا خواسته تا تیم سپید رود به لیگ برتر راه پیدا کند ثانیا با همت و وحدت بازیکنان تیم سپیدرود و کادر فنی بوده که امروز شاهد غرور این تیم در بین هم شهریان گیلانی هستیم.

وی به وحدت بازیکنان سپیدرود با کادر فنی اشاره کرد و افزود: وحدت رویه بین بازیکنان تیم سپیدرود و کار فنی و مخصوصا سرمربی تیم بسیار خوب است و همین امر موجب شده تا تیم سپید رود فعلا به این مقطع از رشد برسد.

رئیس هیئت فوتبال استان گیلان با بیان اینکه ما سعی کرده ایم تیم سپیدرود را تاجایی که می توانیم حمایت و همراهی کنیم تا جایگاه خود را در فوتبال پیدا کند، گفت: ما باید صادقانه با تیم برخورد کنیم و حرفی را که می زنیم باید به آن عمل کنیم کما اینکه تاکنون نیز چنین بوده است.

الماسخاله با اشاره به این نکته که اگر سهم تیم از استان پول است به تیم می گوییم و اگر پولی نباشد نیز به تیم اعلام میکنیم، افزود: تاکنون با این تیم همچون یک رفیق رفتار شده است و سعی کرده ایم پولی که گرفته ایم را به مساوی بین تیم تزریق کنیم.

وی به شفافیت مالی هیئت فوتبال گیلان تاکید کرد و بیان داشت: تاکنون در توزیع پول و اعتبارات حمایتی به تیم سپیدرود ریالی جابجا نشده است و حق تیم تاجایی که بوده پرداخت شده است.

رئیس هیئت فوتبال گیلان حمایت تماشاگران و علاقه مندان به تیم سپیدرود را بسیار حائز اهمیت دانست و گفت: حمایت های مردم از سپیدرود بی نهایت بوده و هست و همیشه مردم در برد و باخت سپید رود در کنارش بوده اند.

الماسخاله با بیان اینکه در همه‌ی امور همدلی و همزبانی موثر است، ادامه داد: همدلی و همزبانی سپیدرود با هوادارانش موجب پبروزی آن شد.

رئیس هیئت فوتبال گیلان گفت: ورود تیم سپیدرود به لیگ برتر و این موفقیت بزرگ را به همه شهروندان گیلانی تبریک می گویم و این موفقیت بزرگ را به خانواده های شهدای مدافع حرم تقدیم می کنیم.

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه