تاریخ انتشار : ۸ بهمن ۱۳۹۲-۱:۲۴ ب.ظ
کد خبر : 19922
نسخه چاپی نسخه چاپی
شتابزدگی برای درو کردن

آیا استاندار گیلان با در دست داشتن داسی بزرگ به جان مدیران افتاده است؟!

چه می شد با حوصله، روال قانونی تعیین فرماندار رو طی کنیم . چه فرد یا گروهی از این شتابزدگی ها سود می برند؟ توصیه دولت تدبیر و امید به استانداران برخوردهای اینچنینی با خادمان ملت بود؟

به گزارش ۸دی نیوز به نقل از احرار گیل، شنیده بودیم سکان هدایت استان را مردی آرام  و مطمئن برعهده می گیرد . حرمت ها رو نگه میدارد . اخلاق روی میزاوست و خودرا به حسنات قفل می زند ولی با روی کارآمدن مهندس احمدی پور بعنوان معاون سیاسی امنیتی استاندار دور ازذهن نبود که افراطیون اصلاح طلب (نظیر: ع. ب .م. ذ  .س. ا . ح . ی . ر. و…)عنان را ازاو بستانند اخلاق را ذبح کنند و خود معرکه دارعزل و نصب های  شتابزده ی استان باشند که هرچه جلوتر می رویم این پلشتی خودرا نمایان تر می کند. ومرد اخلاق ما هم گویا نظاره گر این رویداها!

با این وجود  ، حالا دیگه اصلاح طلبان افراطی نه در شب نشینی ها، بلکه برای شکستن حریم ها در روز روشن هم می تازند…. صد البته تغییرات امری طبیعی و البته نفس قضیه  مفید ، وهم از اختیارات هردولتی است که قصدخدمت به این مردم رادارد و این رسم را همه سیاسیون می پذیرند. ولی برخوردهای غوغاسالارانه حزبی و صنفی را کمترکسی تحمل می کند . از این گروه اگربگذریم…..

ماجرای تغییرسرکارخانم کبری مهرورز مدیر کل سیاسی و انتخابات استانداری گیلان را می توان کپی برداری آقای نجفی استاندارگیلان ازروی دست آقای هاشم نیا (استاندارسابق)دانست . هاشم نیا درجهت انتقام گیری از ردصلاحیت یکی از………… های گیلان با معاون سیاسی امنیتی خودش آن کرد که اخلاق شرمنده این حادثه شد و نیزاضافه کنید برآن  اخراج فله ای ۲۴تن از بهترین های این ملت را.

وامروز همان حوادث و انتقام گیری ازگروهی باصطلاح متضاد  که در شب نشینی های خود عبوراز دکترنجفی را کلید زده اند دارد دنبال می شود که این را هرعقل سلیمی بانگاه سرانگشتی به عملکرد و چیدمان اینروزهای مدیران استان و شهرستانها می تواند به قضاوت بنشیند. حوادث ازاین دست رو  یا دکتر نجفی ما  درجریان (آتش تهیه توپخانه های وامدار) نیست ! که اگرنیست وای برما !! و یا هست و عنان به آنها سپرده است که دراین صورت ، باز هم وای برما!!!

….  شنیده شده  ماجرای اعلام منفی پرونده آقای ؟ . ا . برای پست جایگزین خانم مهرورز (همسرگرامی سردارشهید داوود حق وردیان ) به دل برخی مسئولین استانداری خوش ننشسته که حوالی ظهرپنج شنبه و درخلوت کار و کاسبی اداری باابلاغ دستوری  شتابزده قصد مقابله به مثل را داشتند که با امتناع  وایستادگی برخی ها ، ماجرا  آنروزختم به خیر می شود.

…. البته شنیدیم استاندارمحترم جایی هم گفته که این تودیع و معارفه باید باحفظ حرمت ها و با حضور استاندارباشد!! ولی چه شد که معاون محترم سیاسی امنیتی با عجله ، (اول صبح روزشنبه) بدون حضور ایشان و فرد تودیع شونده، یکی از مشاوران  استانداری را به عنوان سرپرست می گمارند موضوعی است که ریشه در برخی رفت و آمدهای افراد (فوق الذکر) در استانداری دارد.

اقدام شتابزده دیگراینکه آقای سید رضا جوادپور فرماندار سابق ماسال در حالی به عنوان فرماندار جدید شهرستان لنگرود  معرفی میشود که هنوز گزینه جایگزین وی معرفی نشده حتی سرپرست هم برای فرمانداری ماسال مشخص نکردند!!.

…… جالب تر از این حادثه، موضوع فرمانداری رشت است  دررشت هم گویا گزینه اصلاح طلبان (دروزارت کشور به دلیل عبوراز خط قرمزهای نظام ) با مشکل جدی مواجه شده که شنیده شده  اونجا نیز اصلاح طلبان قصددارند یا خود آقای احمدی پور(معاون سیاسی استاندار) سرپرستی اش را بپذیرد و یا یکی ازکارکنان فرمانداری رو به صورت شتابزده وارد مدارسرپرستی فرمانداری رشت کنند!!.

 این سرپرست گزینی برای جاهای مهم  حکایت اش این نیست که مادرفشاریم و دوستان ما وقت کافی به ما نمی هند؟!

یا افراد شایسته دراستان کم داریم ؟! ویا قصدبراین است که ما تصمیم دستگاههای امنیتی و اطلاعاتی در خصوص افراد مسئله دار رو برنتابیم و شاید هم ….!!   وگرنه چند روز زودتر یا دیرتر چه فرجام ناخوش آیندی را حادث می شد؟!

جناب آقای استاندار! نمی شد تا تعیین نفرجدید صبوری پیشه می کردید و با همسر گرامی شهید که بیش از ۷سال شبانه روز پاسدارحرمت آن پاکباختگان بود حرمت هارا پاس می داشتید؟ نمی شد پیروزی بدون خونریزی رو در دستورکارقرارمی دادید؟

چه می شد با حوصله ، روال قانونی تعیین فرماندار رو طی کنیم  ،.چه فرد یا گروهی از این شتابزدگی ها سود می برند؟ توصیه دولت تدبیر و امید به استانداران برخوردهای اینچنینی با خادمان ملت بود؟ چه ضرورتی دارد که با اقدامات نسنجیده برخی افراطیون  درپی ایجاد ناآرامی دراستان باشیم ،  معلوم است که در پشت خیمه های طغیان طلبی ، فرد نا آرامی قدم می زند که سایه هیولایی اش برای خادمان این ملت وحشت انگیز گشته است.

پیشنهاد ما اینست که استاندارمحترم و مسئولین امنیتی استان رد این نا ملایمات رو بگیرند . اینگونه فریادها امروز در سایت ها بروزمی کند ولی فردا  ممکن است به مساجد و منبرها  رود و حریم ها بشکند. …باقی بماندبرای بعد…..!!

۴ ديدگاه

 1. پویا گفت:

  خب منظورتون چیه؟ نکنه میخواید مدیران نالایق و اتوبوسی دولت قبل همچنان حفظ بشن؟! پس جواب رای ۱۸ میلیونی مردم به تغییر چی میشه؟

 2. نادر گفت:

  واسه ۸دی متاسفم با این تحلیل های اشتباهش .

نظرات خوانندگان
 • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
 • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
 • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
 • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
 • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه