بایگانی

یادداشت

تاریخ انتشار : ۱ اردیبهشت ۱۳۹۶-۲:۱۰ ق.ظ
کد خبر : 197482
نسخه چاپی نسخه چاپی
الیاس حضرتی در شفت مدعی شد:

خلاء سرمایه گذاری علی رغم اقدامات خوب دولت/ مجلس و سیستم قضایی فقط حرف می زنند

نماینده مجلس با اشاره به اقدامات خوب دولت گفت: متاسفانه هنوز نتوانسته ایم میزان سرمایه گذاری در کشور را به حد مطلوب برسانیم.

به گزارش ۸دی، به نقل از مهر، الیاس حضرتی پیش از ظهر پنج شنبه در مراسم افتتاح اولین مرکز خدمات فنی و بازرسی خودروهای دوگانه سوز گیلان که در ملاسرای شهرستان شفت افتتاح شد، اظهار کرد: افرادی که در مسیر تولید و اشتغال جامعه گام برمی دارند قابل ستایش بوده و باید حمایت شوند.

وی با اشاره به اقدامات فراوان و خوب دولت در بخش های مختلف، افزود: متاسفانه هنوز نتوانسته ایم میزان حجم سرمایه گذاری در کشور را به حد مطلوب برسانیم.

نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دولت برای ارتقای این حوزه گام های مثبتی برداشته است، گفت: به رغم وجود اقدامات هنوز در زمینه سرمایه گذاری خلاء احساس می شود.

وی ایجاد فرصت های شغلی در جامعه را منوط به سرمایه گذاری در حوزه های مختلف عنوان وخاطرنشان کرد: ورود به بخش تولید در کشور ایران عاقلانه نبوده بلکه عاشقانه است،

نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: افرادی که در این حوزه ورود می کنند با عشق به تولید و ایجاد اشتغال در این مسیر گام برمی دارند.

حضرتی در ادامه با اشاره به وجود موانع بسیار در مسیر سرمایه گذاری، تأکید کرد: متاسفانه سیستم های اداری و فرهنگ حاکم بر جامعه به گونه ای است که اگر فردی بخواهد در حوزه ای سرمایه گذاری کند به جای تسهیل در کار،  سنگ اندازی شده و مانع انجام فعالیت مورد نظر می شوند.

وی اظهار کرد: به دلیل وجود همین موانع و طولانی شدن مسیر کسب مجوزها سرمایه گذار از سرمایه گذاری در ایران خسته و عطای آن را به لقایش می بخشد.

به گفته این مسئول سیستم قضایی و مجلس شورای اسلامی و سایر نهادهای مسئول نیز در این زمینه فقط صحبت می کنند ولی در عمل چیزی دیده نمی شود.

انتهای پیام/

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه