بایگانی

یادداشت

تاریخ انتشار : ۳۰ فروردین ۱۳۹۶-۱۲:۴۹ ب.ظ
کد خبر : 197185
نسخه چاپی نسخه چاپی
رئیس هیات مرکزی نظارت برانتخابات شوراها:

هنوز به هیچ یک از کاندیداها صلاحیت یا عدم صلاحیت آنها ابلاغ نشده است

رئیس هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها گفت: هنوز به کاندیداها در ارتباط با تایید یا عدم تاییدشان از سوی هیات نظارت موضوعی ابلاغ نشده است.

به گزارش ۸دی، محمد محمودی شاه‌نشین، در گفت‌وگویی، با اشاره به روند برگزاری پنجمین انتخابات شوراهای شهر و روستا گفت: در اوایل فروردین ماه به مدت یک هفته از داوطلبان این انتخابات ثبت نام شد سپس اسامی ۳۰۰ هزار نفری که ثبت نام کرده بودند برای بررسی صلاحیت در اختیار هیات اجرایی قرار داده شد. این هیات نیز تا بیست و سوم ماه جاری صلاحیت داوطلبان را مورد بررسی قرار داد و در پایان از سوی هیات های اجرایی حدود ۹ هزار نفر از داوطلبان رد صلاحیت شدند، ۴ هزار نفر نیز پیش از این انصراف داده بودند.

وی افزود: در بیست و چهارم فروردین ماه لیست افرادی که توسط هیات های اجرایی تایید شده بودند به هیات های نظارت ارسال شد و آنها نیز به مدت یک هفته فرصت داشتند که صلاحیت افراد مورد اشاره را مورد بررسی قرار دهند.

محمودی ادامه داد: هیات های نظارت نتایج بررسی صلاحیت ها را در تاریخ ۳۱ فروردین به فرمانداری ها تحویل خواهند داد و در تاریخ یکم و دوم اردیبهشت ماه نیز نتایج بررسی صلاحیت ها به صورت مستقیم و محرمانه به کاندیداها اعلام خواهد شد.

رئیس هیات مرکزی نظارت بر انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا با بیان اینکه هنوز به هیچ یک از کاندیداها صلاحیت یا عدم صلاحیت آنها ابلاغ نشده و آنها باید همچنان منتظر باشند، ادامه داد: کسانی که رد صلاحیت می شوند می توانند طی چهار روز به هیات های استانی مراجعه کرده و شکایت خود را از این موضوع اعلام کنند.

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه