تاریخ انتشار : ۶ بهمن ۱۳۹۲-۸:۰۸ ب.ظ
کد خبر : 19593
نسخه چاپی نسخه چاپی
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای رشت:

فرار از قانون در ساخت و سازهای شهر بیداد می کند

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر رشت با بیان اینکه فرار از قانون در ساخت و سازهای شهر بیداد می کند اظهار کرد: ساخت و ساز ها در رشت تنها برای اشخاص سود دارد و منافع شهر در آن لحاظ نشده است.

به گزارش خبرنگار ۸دی نیوز، فرهاد شوقی در بیست و نهمین جلسه شورای شهر رشت با اشاره به جلسه ای که مقام معظم رهبری با حضور اعضای شورا و مدیران شهرداری تهران داشتند اظهار کرد: این منویات نقشه راهی برای مدیریت شهری در تمام استانهای کشور است.
رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر رشت با اشاره  به  بکارگیری راهکارهای عملی ،بر تقویت روحیه جهادی تاکید کرد و گفت: اشرافیت به کار و توجه به همه ی جنبه های یک مسئله باید مدنظر اعضای شورا باشد.
وی با اشاره به اینکه در بودجه جدید برای کمیسیون ماده ۱۰۰، ۵۱ میلیاردتومان درآمد دیده شده است افزود: این میزان ۲۱ درصد نسبت به سال گذشته افزایش یافته است.
شوقی با تاکید بر اینکه این امر نشان می دهد که اجازه تخلف ساختمانی در سال آینده داده می شود گفت:شهر رشت در حال نابودی است
وی روند ساخت و ساز در رشت را بی ضابطه  عنوان کرد و افزود: در کمیسیون ماده ۱۰۰ از هر صد پرونده ،۹۵ درصد تخلف ساز است
شوقی با بیان اینکه ضوابط ما در امر ساخت و ساز اشکال دارد خاطرنشان کرد: یکسری ضوابط به سود ساختمان ساز به شهرداری ابلاغ شده است.
رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر رشت با بیان اینکه فرار از قانون در ساخت و سازهای شهر بیداد می کند اظهار کرد: ساخت و ساز ها در رشت تنها برای اشخاص  سود دارد و منافع شهر در آن لحاظ نشده است.
وی با انتقاد از عدم رعایت نکات فنی در ساخت و سازهای حاشیه شهر رشت خاطرنشان کرد:متاسفانه ساخت و سازها در حاشیه شهر یک شبه اتفاق می افتد
وی به ساخت و سازهای بی ضابطه و بدون رعایت نکات فنی در زیر برق فشار قوی و حاشیه رودخانه‌ها اشاره کردو  با تاکید بر اینکه اینگونه ساخت و سازها در درجه اول ضربه به مردم منطقه می زند بیان کرد: سلخت و سازها در حاشیه شهر برای ساکنین مناطق خطر آفرین است
کلمات کلیدی :
نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه