تاریخ انتشار : ۲۶ اسفند ۱۳۹۵-۵:۳۶ ب.ظ
کد خبر : 190120
نسخه چاپی نسخه چاپی
با‌حضور معاون رئیس جمهور ؛

۳‌‌‌‌‌‌کیلومتر‌‌‌‌‌ از آزادراه رشت- ‌قزوین به بهره‌برداری رسید

۳ کیلومتر‌‌‌‌ و ۲۰۰ متر از باقی مانده آزادراه رشت- قزوین با حضور معاون رئیس جمهور، معاون وزیر ‌راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل‌و نقل کشور درگیلان به بهره‌برداری رسید.

به گزارش ۸دی، صبح امروز با حضور سخنگوی دولت، معاون وزیر‌‌‌راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل‌ونقل‌کشور‌‌‌‌‌‌ ۳کیلومتر‌و ۲۰۰ متراز باقی مانده مسیر آزاد‌راه رشت- قزوین به طور رسمی به بهره‌برداری رسید.

این مسیر یکی از‌گلوگاه های مهم و حائز‌اهمیت ترافیکی شمال کشور محسوب می‌شود که در بیشتر‌ ایام سال با ترافیک سنگین رو‌‌به‌رو است؛ این مسیر صبح امروز با اعتباری بالغ بر۱۸۰ میلیارد تومان‌در گیلان‌به بهره‌برداری رسید.

بهره‌برداری از مسیر مذکور بالغ بر‌ ۸۰ درصد مشکلات و بار‌ترافیکی رشت- قزوین را کاهش می‌دهد و با توجه به گردش‌پذیر بودن استان‌گیلان به ویژه در‌ایام نوروز این مسیر راه دسترسی به استان گیلان را آسان می‌کند.

۱۳۸ کیلومتر از آزادراه رشت-‌‌‌ قزروین سال ۸۸ افتتاح شدکه ۱۱ کیلومتر از مسیر مذکور ناتمام ماند و سالانه به ویژه در ایام تعطیلات مسافران و گردشگران برای ورود به استان‌گیلان ساعت‌ها در ۱۱ کیلومتر یاد شده در ترافیک‌های سنگین به سر می‌بردند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم ۸ کیلومتر‌ از مسیر آزادراه  رشت-‌  قزوین در حال حاضر‌ در‌‌ دست احداث است و زمان دقیق بهره‌برداری از مسیر مذکور تاکنون به‌طور دقیق مشخص نیست.


منبع : تسنیم
نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه