تاریخ انتشار : ۲۱ بهمن ۱۳۹۵-۳:۰۷ ب.ظ
کد خبر : 182526
نسخه چاپی نسخه چاپی
در پی جواب آگشته به جوابیه کحالی؛

بحران برف تمام شد دعوای شهردار های گیلان نه! / کنایه های شهردار جدید به شهردار سابق!

در روزهای اخیر شاهد درگیری دو تن از شهرداران گیلانی در اوج بحران برف بودیم، دعوایی که همچنان با وجود به پایان رسیدن بحران ادامه دارد.

به گزارش ۸دی، در روزهای اخیر شاهد درگیری دو تن از شهرداران گیلانی در روزهای اوج بحران برف بودیم، دعوایی که همچنان با وجود به پایان رسیدن بحران برف ادامه دارد و هر از چندگاهی یکی از شهرداران در جواب دیگری جوابیه ای منتشر می کند.

سعید آگشته در جوابیه ای به کحالی که در «همای گیلان» منتشر شد گفت:

برادر گرامی جناب آقای کحالی

شهردار محترم لنگرود

با سلام

مصاحبه ای از حضرتعالی دیدم که از جهاتی موجبات تعجب اینجانب را فراهم آورد .

همانطور که می دانید به عنوان السابقون برای بنده قابل احترامید و همیشه و در همه حال حفظ جایگاه شما برای بنده جزو ضروریات بوده است.

اما دو، سه نکته در مصاحبه شما شاید به عمد یا سهو آمده بود که لازم دیدم به صورت شفاف بازخوانی شود.

هیچ وسیله نقلیه ای آرم سازمان را جهت اعزام به شهر دیگر پاک نمی کند، ولی هیچ خودرویی هم همانند شهرداری های دیگر با کاغذ A4 سازمان را تبلیغ نمی کند!

اولا: درست فرمودید، هنگام بحران هیچ وسیله نقلیه و تجهیزاتی آرم سازمان را جهت اعزام به شهر دیگر پاک نمی کند، ولی هیچ خودرویی هم با کاغذ A4 آنهم به تعداد در اطراف خودرو، سازمان را تبلیغ نمی کند! همانطور که بنیاد مسکن، سپاه پاسداران،  شهرداری کلاچای، رانکوه، املش و کومله تجهیزاتشان  را با کاغذ A4 پوشش نداده بودند، به جز شهرداری لنگرود که احتمال می دهم، حضرتعالی این موضوع را ندیده بودید  و منظورتان آرم چاپی بر درب خودرو بود و البته شهرداری لاهیجان هم در چند آتش سوزی اخیر که به شهر لنگرود جهت کمک اعزام شده بودند با کاغذ A4 خود را معرفی نکرده بود!

آقای کحالی اگر فرماندار لاهیجان دعوتتان کرده است برای کمک به روستاها بوده، چرا در شهر مانور می دادید آن هم در مسیری که پاکسازی شده بود؟

ثانیا: شما به عنوان شهردار بهتر از بنده مستحضرید، ریاست ستاد بحران شهر، شهردار است و اگر با فرماندار محترم که رئیس ستاد شهرستان هستند، هماهنگی شده برای کمک به روستاهاست، پس حرکت در مسیر داخل شهر آنهم مسیری که روز قبل پاکسازی شده است، حرکتی نمادین است که متاسفانه عوامل آن سازمان بدون هماهنگی با مدیریت عالی اقدام کرده که تصاویر آن موجود است!!

شما روز اول بحران برف با بنده تماس گرفتید مسیر بسته است امکان گسیل خودروها وجود ندارد، اما شهرداری های دورتر آمدند.

ثالثا: احتمالا به علت کثرت کار و شلوغی سرتان یا هر علت دیگری فراموش کرده اید که روز اول بحران ،بعد از تلفن مدیر کل محترم شهری با حضرتعالی، شخصاٌ با بنده تماس گرفتید و از سر لطف فرمودید بسیار مشتاق به کمک هستید، اما مسیر بسته است و امکان گسیل ماشین آلات وجود ندارد و معذورید که البته چند ساعت بعد شهرداری های دورتر و کوچکتر، خودرو و ماشین آلات اعزام کردندکه لازم است از شهرداران محترم تشکرکنم

ای کاش بدهی تلمبار شده حضرتعالی و تخلفات عمده بعضی از افراد نبود تا امروز در شرایط بهتری با هم صحبت می کردیم

رابعا: از روی لطف همیشگی فرموده اید، حتی حاضرید زباله های شهروندان را جا به جا کنید، جناب کحالی، پرسنل و کارگران و کارمندان توانمند و زحمت کش شهرداری، خود وظایفشان را می دانند و در انجام آن ساعی هستند، اما ای کاش نبود بدهی تلمبار شده پیمانکاران از دوره حضرتعالی و مطالبات حقوق و مزایای پرسنل و البته تخلفات عمده بعضی از افراد که حتما مطلع نیستید و اگر لازم بود پرونده های مربوطه را به اطلاع مراجع ذیصلاح  و افکار عمومی خواهم رساند تا برخی پرده ها بیفتد و امروز در شرایط بهتری با هم صحبت می کردیم.

بنده هم در این چند سال زباله های بسیاری برای جمع آوری دارم

خامساٌ: همانطور که فرمودید بعد از هر بحرانی، بهتر است به فکر جمع آوری زباله های بعد از آن باشیم، به نظر می رسد بنده هم در این چند سال بعد از شما زباله های بسیاری برای جمع آوری دارم و عزت و ذلت دست خداوند است.

سهراب یا رستم مردم بودن خیلی کار سختی نیست، داشتن وجدان راحت مهم تر است.

و من الله توفیق، سعید آگشته شهردار لاهیجان

سعید آگشته

پایان پیام/

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه