تاریخ انتشار : ۲۷ دی ۱۳۹۲-۱۲:۰۸ ب.ظ
کد خبر : 18249
نسخه چاپی نسخه چاپی
نماینده مردم آستانه اشرفیه:

در مدیریت حوزه استانداری و آب منطقه ای گیلان ضعف وجود دارد/ محرر آماده رفتن از سازمان چای باشد

نماینده مردم آستانه اشرفیه در مجلس شورای اسلامی در جمع شوراها و دهیاران دهستان کیسم در روستای بازان، با اشاره بر اینکه نجفی استاندار گیلان زحمت زیادی می کشد، اظهار کرد: در مدیریت حوزه استانداری ضعف وجود دارد و این موضوع را به استاندار نیز اعلام کرده ام.

به گزارش ۸دی نیوز به نقل از درسیاهکل، محمد حسین قربانی نماینده مردم آستانه اشرفیه در مجلس شورای اسلامی عصر امروز (پنج شنبه) در جمع شوراها و دهیاران دهستان کیسم در روستای بازان، با اشاره بر اینکه نجفی استاندار گیلان زحمت زیادی می کشد، اظهار کرد: در مدیریت حوزه استانداری ضعف وجود دارد و این موضوع را به استاندار نیز اعلام کرده ام.

وی با اشاره بر اینکه چایکاران زحمتکش همچنان در انتظار دریافت مطالبات خود هستند گفت: باید تا ۲۲ بهمن امسال مطالبات چایکاران پرداخت شود، اگر رئیس سازمان چای این کار را انجام ندهد، علی رغم دوستی که با ایشان دارم باید از این پست خداحافظی بکند و برود.

این نماینده مجلس نهم با اشاره بر اینکه رودخانه سفیدرود از آستانه اشرفیه می گذرد تأکید کرد: تمامی راه های استان گیلان به وسیله برداشت شن از معادن این رودخانه ساخته شده است، اما آستانه اشرفیه و کیاشهر راه های ارتباطی مناسبی ندارند.

قربانی با تأکید بر اینکه پی گیر تمامی موارد ذکر شده هستم ادامه داد: در مدیریت آب منطقه ای استان گیلان ضعف و کم کاری زیادی وجود دارد و این برداشت ها نیز به دلیل ضعف مدیریت است، در همین رابطه به صورت مکتوب و شفاهی به وزیر نیرو تذکر داده ام و به صورت جدی پیگیر آن هستم.

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه