تاریخ انتشار : ۱۲ بهمن ۱۳۹۵-۹:۰۰ ق.ظ
کد خبر : 179989
نسخه چاپی نسخه چاپی
نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در گفتگو با 8دی:

نگاه مغرضانه آمریکایی ها نسبت به ایران قابل اصلاح نیست / ایران، سنگی بزرگ در گلوی آمریکا است

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل ضمن محکوم کردن رفتار ضد ایرانی ترامپ گفت: همه روئسای جمهور آمریکا نگاه مغرضانه و ضد ایرانی داشته اند.

ذبیح الله نیکفر در گفتگو با خبرنگار ۸دی، ضمن محکوم کردن رفتار مغرضانه و ضد ایرانی رئیس جمهوری جدید آمریکا در قانون عدم صدور ویزا برای اتباع ایرانی و چند کشور مسلمان اظهار داشت: به فرموده مقام معظم رهبری آمریکایی ها واقعا قابل اعتماد نیستند.

وی آمریکا و سیاست های مغرضانه این کشور را در تقابل با سیاست ها و مشی جمهوری اسلامی ایران عنوان کرد و افزود: این رفتار آمریکایی ها نشان می دهد که ما باید به مردم خود تکیه کنیم و به دشمن خونی و جانی خود اعتماد نکنیم.

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دونالد ترامپ یکی از ضد ایرانی ترین رئیس جمهورهای تاریخ آمریکا می باشد، گفت: رئیس جمهوری که در ابتدا قانون های ضد ایرانی و مواضع سفت و سختی را نسبت به شهروندان کشورمان اعلام می کند مطمئنا در پایان دولتش جنایت هایی را نسبت به ایران اعمال خواهد داشت.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی نگاه مغرضانه و ضد ایرانی روئسای جمهور آمریکا نسبت به ایران را غیر قابل تغییر بر شمرد و اظهار کرد: تزویر رئوسای جمهور در آمریکا نشان داد که رئیس جمهور جدید آمریکا همچون روئسای جمهور سابق دنبال منافع کشور خودشان است و همه ی آنها نگاه مغرضانه به ایران اسلامی دارند.

نیکفر با بیان اینکه مشکل ترامپ و کشورش جمهوری اسلامی است و نه شهروندان ایرانی؛ افزود: ایران برای کشوری مثل آمریکا همچون سنگی بزرگ در گلوی آمریکا است و دولت آمریکا همیشه تلاش کرده است تا این مانع بزرگ یعنی جمهوری اسلامی ایران را از سر راه خود بر دارد.

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه