بایگانی

یادداشت

تاریخ انتشار : ۲۴ دی ۱۳۹۲-۱۲:۲۸ ب.ظ
کد خبر : 17878
نسخه چاپی نسخه چاپی
پناهیان در رشت تأکید کرد:

برخی با تقدس می‌ خواهند ریشه دین را بکنند و به بهانه تقیه، با آمریکا کنار بیایند

استاد حوزه و دانشگاه با اشاره به سخنان بعضی از سیاسیون در بحث تقیه با آمریکا اظهار کرد: با تقدس می‌ خواهند ریشه دین را بکنند و به بهانه تقیه با آمریکا کنار بیایند.

به گزارش خبرنگار سرویس مذهبی ۸دی نیوز، حجت ‌الاسلام و المسلمین احمد رضا پناهیان شامگاه دوشنبه در همایشی با عنوان ” مهدی یاوری و سبک زندگی مهدوی ” که در مسجد صاحب ‌الزمان (عج) شهر رشت برگزار شد، خاطرنشان کرد: سبک زندگی مهدوی دشمن‌ شناسی و ایمان قلبی برای اتصال به امام زمان (عج) می باشد.

این استاد حوزه و دانشگاه نسبت به ترویج تفکر انجمن حجتیه در هیئت‌های مذهبی هشدار داد و بیان نمود: انجمن حجتیه ادعا می ‌کند با سیاست کاری ندارد و این موضوع نفی مهدویت می باشد.

 panahian00016

وی با اشاره به سخنان بعضی از سیاسیون در بحث تقیه با آمریکا اظهار کرد:  با تقدس می‌ خواهند ریشه دین را بکنند و به بهانه تقیه با آمریکا کنار بیایند.

حجت الاسلام پناهیان با اشاره به اینکه در دوران غیبت باید به ولی فقیه اقتدا کرد، افزود: مومن بصیر از ولایت تبعیت می‌ کند و ولایتمداری باید فرهنگ دینی در جامعه باشد.

این استاد حوزه و دانشگاه استکبارستیزی را اصلی‌ترین محور انقلاب اسلامی دانست و ابراز نمود: نرمش قهرمانانه به معنای عقب ‌نشینی از آرمان‌ها نیست و مبارزه با آمریکا سبک زندگی مهدوی می باشد.

 panahian00018

وی سبک زندگی مهدوی را همان سبک زندگی حسینی (ع)، نبوی (ص)، علوی و فاطمی (س) عنوان کرد و بیان نمود: دشمنان از فرهنگ شیعه بیگانه هستند و می‌گویند پرنده شیعه با دوبال در افق پرواز می‌کند و تیرهای ما به آن نمی‌رسد.

حجت الاسلام پناهیان گفت: امام زمان (عج) فاطمه (س) را اسوه خود معرفی کردند و این مسیر خوبی در سبک زندگی است.

این استاد حوزه و دانشگاه با بیان اینکه امروز شهدا بهترین منتظران هستند و باید از آنها الگوبرداری کرد، افزود: جامعه با نهادینه شدن سیره نبوی (ص) الگو می ‌شود.

panahian00001

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه