تاریخ انتشار : ۴ شهریور ۱۳۹۲-۹:۲۲ ق.ظ
کد خبر : 178
نسخه چاپی نسخه چاپی
بشیری مطرح کرد؛

۳۰ ایراد نمایندگان به اظهارات توفیقی/ درصورت معرفی از مجلس رای اعتماد نمی‌گیرد

عضو کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی با اشاره به عملکرد و کارنامه سرپرست وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: در صورتی که آقای توفیقی به مجلس معرفی شود، وی رای اعتماد نخواهد گرفت.

به گزارش ۸دی، فرهاد بشیری نماینده مردم پاکدشت با اشاره به انتشار فیلمی از اظهارات جعفر توفیقی سرپرست وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اظهار داشت: آقای توفیقی در این فیلم سخنان غیرواقعی و غیرمنصفانه‌ای مطرح کردند.

 

 وی با بیان اینکه نمایندگان درحال بررسی کارنامه و عملکرد آقایان فانی و توفیقی سرپرست‌های وزارتخانه‌های آموزش و پرورش و علوم هستند، تصریح کرد: در صورتی که آقای توفیقی به عنوان وزیر علوم به مجلس معرفی شود، راه بسیار دشواری برای کسب رای اعتماد وکلای ملت خواهد داشت.

 

این نماینده مردم در خانه ملت اضافه کرد: فردی که می‌خواهد مدیریتی در راس عالی بگیرد، باید حداقل در بیان مطالب انصاف داشته و کارنامه قابل قبولی داشته باشد.

 

بشیری با بیان اینکه نمایندگان مجلس ۳۰ ایراد از اظهارات جعفر توفیقی در آن فیلم گرفته‌اند، اظهار داشت: انتظار این است که آقای روحانی در معرفی وزرا اعتدال و تدبیر را لحاظ کند؛ البته امروز بحث‌هایی وجود دارد که برخی نیروهای افراطی معرفی می‌شوند.

 

وی با اشاره مجدد به عملکرد و کارنامه سرپرست وزارت علوم، تحقیقات و فناوری تاکید کرد: در صورتی که آقای توفیقی به مجلس معرفی شود، وی رای اعتماد نخواهد گرفت.

منبع: فارس

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه