تاریخ انتشار : ۲۲ دی ۱۳۹۵-۱۲:۴۵ ب.ظ
کد خبر : 174979
نسخه چاپی نسخه چاپی
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لاهیجان؛

حضور موفق زنان در عرصه‌های مختلف جامعه یک سرمایه است

رئیس اداره ارشاد لاهیجان گفت: زنان بیش از نیمی از جمعیت جامعه هستند لذا به هیچ وجه نمی توان استعداد نیمی از جمعیت را نادیده گرفت.

به گزارش ۸دی، به نقل از «لاهیجان»، نگار نادری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لاهیجان در اولین نشست این کارگروه که با حضور بانوان در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لاهیجان برگزار شد گفت: هدف از تشکیل این کارگروه فعال سازی بانوان هنرمند و ترغیب آنان جهت ارایه فعالیت های بیشتر در حوزه زنان می باشد.
وی با بیان اینکه این کارگروه از زنانی تشکیل شده که در عرصه های مختلف هنر و فرهنگ فعالیت می کنند و توانایی های بسیاری دارند افزود: لذا به علت تخصص در کار و بالا بردن حس مشارکت نتایج خوبی حاصل خواهد شد.
نادری در ادامه با بیان اینکه زنان بیش از نیمی از جمعیت جامعه هستند لذا به هیچ وجه نمی توان استعداد نیمی از جمعیت را نادیده گرفت اظهار داشت: برای ایجاد تحول در موفقیت زنان نیاز است حضور آنان بیشتر و پررنگ تر شود.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لاهیجان با بیان اینکه به علت فرهنگ موجود، بیشتر زنان عادت کرده اند که برای دیگر اعضای خانواده وقت بگذرانند و چه بسا خودشان را نادیده می گیرند گفت: ضمن ارج نهادن به خانواده و مسئولیت زنان در امر مهم خانواده، اکنون نیاز است تا زنان از حاشیه خارج شده و در فعالیت های اجتماعی به صورت مستقل دیده شوند.

وی در پایان افزود: این کارگروه به علت آنکه از بانوان متخصص در امور فرهنگی و هنری تشکیل شده است میتواند در فعالیت ها به عنوان کاتالیزور عمل کرده و با مشارکت و همکاری، عرصه را برای حضور بانوان و رسیدن به اهداف مطلوب تسهیل بخشد.

%image_alt%

پایان پیام/

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه