تاریخ انتشار : ۱۸ دی ۱۳۹۲-۲:۴۲ ب.ظ
کد خبر : 17292
نسخه چاپی نسخه چاپی
صبح روز چهارشنبه

کمیته اطلاع رسانی دهه فجر گیلان به شفت سفر کرد

کمیته اطلاع رسانی دهه فجر استان گیلان به شهرستان شفت سفر کرد و با دادان لوح تقدیر و همچنین بسته فرهنگی که چای تولیدی شفت هم در آن وجود داشت از خبرنگاران تقدیر کردند.

به گزارش ۸دی نیوز به نقل از صبح شفت، کمیته اطلاع رسانی دهه فجر استان گیلان به شهرستان شفت سفر کرد و با دادان لوح تقدیر و همچنین بسته فرهنگی که چای تولیدی شفت هم در آن وجود داشت از خبرنگاران تقدیر کردند.

همچنین اعضای کمیته اطلاع رسانی ستاد دهه ی فجر استان گیلان امروز صبح در منزل شهید احمری حاضر شدند و با پدر شهید خسرو احمری احمدسرایی دیدار کردند.

پدر شهید احمری با اشاره به این که پسرش از شهدای دوران انقلاب اسلامی است که در ۱۱ آذر ۵۷ در درگیری با اعضای گارد شاهنشاهی به فیض شهادت دست یافت افزود: اختناق و فضای سنگین حکومتی دوران شاهنشاهی جوانانی همانند پسرم را راهی خیابان کرد تا به مبارزه با آن نظام ملعون بپردازند.

علی اکبر احمدسرایی به دستاوردهای نظام اسلامی اشاره کرد و اضافه کرد: این پیشرفتها حاصل تلاش و از خودگذشتگی این شهدای گرانقدر است.

پدر شهید احمری با تشکر از فرماندار شفت به تقدیر و تشکر از شفیعی ثابت پرداخت و گفت: هرگاه او را میبینم یاد پسرم می افتم. وی فردی است زحمتکش و مردم دار که خصایصی دارد که یاد فرزندم برایم تداعی می شودو آقایشفیعی ثابت برای خانواده های معظم شهدا یک نعمت هست

لازم بذکر است پدر  شهید احمری خاطراتی از دوران  انقلاب و چگونگی شهید شدن فرزندش برای اعضای کمیته اطلاع رسانی دهه فجر نقل کرد.

IMG_5609

IMG_5666

IMG_5672

IMG_5699

 

کلمات کلیدی :
نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه