بایگانی

یادداشت

تاریخ انتشار : ۱۸ دی ۱۳۹۲-۲:۲۹ ب.ظ
کد خبر : 17262
نسخه چاپی نسخه چاپی
فرمانده انتظامي لنگرود:

دستگیری ۱۴ نفر از سر شاخه های یک شرکت هرمی در لنگرود

فرمانده انتظامی شهرستان لنگرود استان گیلان از شناسایی و دستگیری ۱۴ نفر از سرشاخه های یک شرکت هرمی در شهرستان لنگرود خبر داد.

به گزارش ۸دی نیوز، فرمانده انتظامی شهرستان لنگرود استان گیلان از شناسایی و دستگیری ۱۴ نفر از سرشاخه های یک شرکت هرمی در شهرستان لنگرود خبر داد.

سرهنگ حسین نیکفرد فرمانده انتظامی شهرستان لنگرود استان گیلان در تشریح این خبر گفت: طی مکاتباتی که پلیس آگاهی شهرستان گنبد استان گلستان با پلیس آگاهی شهرستان لنگرود مبنی بر مفقودیت دو ماهه جوان ۲۴ ساله در شهرستان گنبد، که با ردیابی تلفن همراه این جوان مشخص شد که وی در منطقه ساحل چمخاله شهرستان لنگرود حضور داشته، تیم پلیس آگاهی شهرستان لنگرود تحقیقات خود را برای پیدا کردن این جوان آغاز کرد.

وی افزود: پلیس آگاهی با استفاده از منابع محلی و تحقیقات میدانی محل سکونت این جوان را پیدا کرده که در ادامه تحقیقات تیم آگاهی مشخص شد که بغیر از وی ۱۳ نفر دیگر داخل یک باب منزل ویلایی کاملا استتار شده مشغول به فعالیت غیر قانونی میباشند.

سرهنگ نیکفرد افزود: ضمن هماهنگی مراجع قضایی و با هوشیاری پلیس تمامی افراد در منزل دستگیر شدند و بعد از تحقیقات کارشناسی و جمع آوری و ارزیابی مشخص گردید که این افراد با استفاده از تجهیزات کامپیوتری در حال فعالیت در خصوص شرکتهای هرمی(گلدکوئیست) بودند و دفاتر و شواهد موجود در منزل صورت جلسه و به همراه متهمان، در اختیار مقام قضایی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان لنگرود استان گیلان در پایان با بیان اینکه اعضای این گروه از شهرستان های مختلف از جمله گنبد – بهشهر – بابل – نوشهر- ساری – گرگان – همدان – مهاباد – کرمان و سیستان و بلوچستان بودند، از تمام خانواده ها خواست به علت تبعات اقتصادی و اجتماعی این گونه فعالیت ها برای خانواده و نسل جوان، مراقب فرزندان خود باشند تا در دام این گروه ها نیفتند .

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه