تاریخ انتشار : ۱۲ دی ۱۳۹۵-۷:۲۰ ق.ظ
کد خبر : 172216
نسخه چاپی نسخه چاپی
نماینده فومن و شفت:

از زمین و آسمان برای پیشرفت فومن و شفت مانع می تراشند / نامه ای که نوبخت ۲۸ سال پیش امضا کرد!

نماینده فومن و شفت با بیان اینکه برخی ادارات این شهرستان مریض هستند گفت: از زمین آسمان و از طرف دوست و دشمن برای پیشرفت این دو شهرستان مانع می تراشند.

به گزارش ۸دی، حجت الاسلام محمدمهدی افتخاری در مراسم سالگرد شهادت شهید شهرام طلوعی در لولمان فومن اظهار داشت: شهدای بزرگوار، سرمایه و ارزش های نظام اسلامی ما هستند.

وی افزود:  باور بنده این است که پدر بزرگوار شهید شهرام طلوعی ایشان را در یک فضای تربیتی و تعلیمی درست پرورش داد. فکر و یاد شهدایی همچون طلوعی باید در مدارس، پرورش داده شود تا دانش آموزان بداند این شهدا چه کسانی بودند برای نظام جمهوری اسلامی چه کرده اند.

نماینده فومن و شفت ادامه داد: متاسفانه گاهی این شهدای عزیز ما دست مایه جناح ها و گروه های سیاسی می شوند در واقع برای حفظ منافع حزبی از شهدا استفاده ابزاری می شود. دانش آموزان باید از این شهدای عزیز در آینده الگو بسازند نه ابزار. این شهدا دنبال پست و مقام و ریاست طلبی نبوده اند و این باید تبدیل به ارزش شود. یاد شهدایی همچون طلوعی همیشه ماندگار خواهد بود.

افتخاری تاکید کرد: مادرانی که فرزندانی همچون طلوعی را تربیت کرده اند دیگر در این جامعه با این وضعیت تربیتی فرزندان ما تکرار نخواهند شد و نخواهند توانست شهدایی همچون طلوعی را تحویل جامعه دهند و اگر هم باشند بسیار انگشت شمار هستند.

این نماینده مجلس تصریح کرد: شهدا همچون شعار«اقدام و عمل» عمل کرده اند، هر چه در کردار داشته اند در عمل پیاده کرده اند و هیچ وقت فقط شعار نداده اند. متاسفانه یکی از آسیب های جدی ما در این کشور همین شعار زدگی است. در سطح این دو شهرستان نیز این شعار زدگی احساس می شود. عده ایی که مشغول شعار دادن هستند چوب لای چرخ پیشرفت این دو شهرستان می گذارند و نمی گذارند به مردم خدمت کنیم.

افتخاری درباره لولمان نیز گفت: با توجه به گذشته تاریخی این منطقه متاسفانه هنوز پیشرفتی نکرده است.

وی در زمینه جاده  ارتباطی ماجلان ماسوله  نیز گفت: در این زمینه فقط حرف از مسوولین ما مانده است و از عمل خبری نبوده است. وضعیت جاده ماجلان به ماسوله ۲۸ سال است تغییری نکرده است. هر کسی آماده مدتی پشت میز نشسته است و وعده ای داده و رفته است.

نماینده فومن و شفت افزود: نامه ای از ابوی شهید در مورد جاده ارتباطی ماجلان به ماسوله به دفتر بنده در تهران فکس شده است که امضای همه نمایندگان گیلان از جمله آقای نوبخت زیر این نامه بوده است. این نامه در مورخه ی ۳۱ شهریور ۱۳۶۷ نوشته شده است که فومن وضعیت بن بستی دارد که با این جاده وضعیت  فومن و راه ارتباطی گیلان و اردبیل بهتر خواهد شد. در خصوص این جاده نیز رایزنی های شده است تا پس از ۲۸ سال به نتیجه برسد.

افتخاری ادامه داد: برای توسعه کشور و حتی در شهرستان متخصص متعهد کم داریم. یقینا اگر زمانی احساس کنم بار مسولیت و امانتی که به بنده سپرده اند، سنگین هست و از تخصص و تعهد بنده به دور است با شما مردم شریف در میان خواهم گذاشت. چرا که متخصص متعهد باید سکان دار باشند تا بتوانند خدمت گذاری کنند و مطمئن باشید چیزی را از شما عزیزان پنهان نخواهم کرد چرا که تعهد بنده خدمت به مردم این شهرستان است. هرچند از زمین آسمان و از طرف دوست و دشمن برای پیشرفت شهرستان مانع می تراشند.

نماینده مردم فومن و شفت با یادآوری انتخابات پیش رو از مردم خواست از روی احساسات پای صندوق های رای نروند و از افرادی را در سطح شهر و روستا حمایت کنند که به فکر شهرستان هستند چرا که شورا نماینده مردم روستا است و باید فرد اصلح به کار گرفته شود.

وی افزود: در برخی از مناطق شهرستان از طریق لابی خدمت رسانی بیشتری صورت گرفته است و در کنارش روستاهایی هستند که از یک راه ارتباطی مناسب محرومند. یکی از دلایل اصلی عضویت بنده در کمیسیون عمران این است که بتوانم عمران و آبادانی شهرستان را در الویت کار خودم قرار بدهم.

افتخاری در پایان گفت: بسیاری از ادارات در سطح شهرستان بیمار گونه هستند و باید ادارات مریض شهرستان پاک سازی شوند. ما نیز تلاشمان در این راستا است. از زمان انتخاب بنده تنها هفت ما گذشته است از مردم دو شهرستان می خواهم برای ترمیم وضعیت بیمار گونه و پوسیده شهرستان زمان و فرصت بیشتری به خدمت گذارشان بدهند.

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه